امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16303
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «رویترز»، وزش طوفان‌های شدید با بادهای مخرب و همراه با رعد و برق و تگرگ های به بزرگی توپ بیس بال در ایالت ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «رویترز»، وزش طوفان‌های شدید با بادهای مخرب و همراه با رعد و برق و تگرگ های به بزرگی توپ بیس بال در ایالت های «داکوتا»‌، «مینه سوتا» و «ویسکانسین» آمریکا، برق بیش از 200 هزار منزل مسکونی را قطع کرد.

بر اساس این خبر، یک زن 63 ساله آمریکایی نیز به دلیل سقوط کابل های برق کشته شده است.

طوفان های سهمگین در آمریکا از روز جمعه در داکوتا آغاز شد و با در هم نوردیدن مینه سوتا، به سمت ویسکانسین حرکت کرد. سرعت وزش بادها در این طوفان برابر با 137 کیلومتر در ساعت به ثبت رسیده است و دانه های تگرگی که در پی این طوفان باریده اند نیز قطری بیش از 10 سانتی متر داشته اند.

سخنگوی اداره برق آمریکا اعلام کرده است که روز گذشته (شنبه) بیش از 200 هزار مصرف کننده برق در مینه سوتا در خاموشی به سر بردند و هزار نفر دیگر نیز در سراسر مرز ویسکانسین بدون برق بودند.

بر اساس اعلام این سخنگو، احتمال دارد به دلیل مقیاس عظیم خسارت بر جای مانده ناشی از وقوع طوفان، قطعی برق تا روز سه شنبه هفته جاری همچنان ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها