امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163063
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۹
تعداد بازدید: 246
به گزارش «پیروان موعود»، روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن در پایگاه اینترنتی خود در گزارشی به قلم اسماء الغابری از جده مدعی شد: طلال قطب، ...

به گزارش «پیروان موعود»، روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن در پایگاه اینترنتی خود در گزارشی به قلم اسماء الغابری از جده مدعی شد: طلال قطب، رئیس هیئت مدیره "موسسه مطوفان حجاج ایران" دیروز در گفتگو با الشرق الاوسط تاکید کرد عربستان برای ارائه خدمات به حاجیان ایرانی آمادگی کامل دارد؛ البته در صورتی که تهران به آنان اجازه دهد در موسم حج امسال حضور یابند.
قطب گفت: "هرچند از قبل می دانیم امسال بعثه حج ایران حضور ندارد، این مسئله مانع از آن نمی شود که برای پذیرش حجاج ایرانی درصورت حضور برای ادای مناسک حج آماده نباشیم."
وی افزود: این موسسه آماده پذیرفتن هر تعداد از حجاج، چه در مکه مکرمه و چه مکان های مقدس مانند منا، مزدلفه و عرفه است و خدمات کامل به آنان ارائه خواهد داد.
الشرق الاوسط در پایان یادآور شد: پس از آن که ریاض در ژانویه گذشته (دی ماه) روابط دیپلماتیک خود را با تهران قطع کرد، دولت ایران نیز به شهروندان خود اجازه نداد در حج امسال شرکت کنند. این در حالی است که دولت عربستان تاکید کرده پذیرای زائران از همه ملیت هاست و هیچ مسلمانی را از آمدن به این سرزمین مقدس منع نکرده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/٦٥٤

آخرین اخبار
پربازدید ها