امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163075
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۱۱
تعداد بازدید: 232
به گزارش پیروان موعود، پس از گذشت ۶۸ روز از آغاز اعتصاب غذا توسط دبیرکل "مجلس وحدت اسلامی پاکستان"، وضعیت جسمانی «علامه راجه ناصر عباس ...

به گزارش پیروان موعود، پس از گذشت ۶۸ روز از آغاز اعتصاب غذا توسط دبیرکل "مجلس وحدت اسلامی پاکستان"، وضعیت جسمانی «علامه راجه ناصر عباس جعفری» رو به وخامت است و طبق گزارش پزشک معالج او، وی از ابتدای این اعتصاب تا کنون، ۲۴ کیلو کاهش وزن داشته که به شدت خطرناک است.
سخنگوی مجلس وحدت مسلمین پاکستان در گفتگو با یکی از سایت های خبری شیعه، ضمن اعلام نگرانی از وضعیت جسمی دبیرکل این مجلس، اظهار داشت: در پی وخامت اوضاع جسمانی علامه راجه ناصر، پس از گذشت ۶۸ روز از آغاز اعتصاب غذا، این روحانی شیعه به منزل منتقل و سپس تحت نظارت پزشک معالجش به بیمارستان انتقال داده شد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: «علامه راجه ناصر» در روزهای اخیر و هنگامی که در حال گفتگو تلفنی با شیعیان اسکردو بود، ناگهان به زمین افتاد و از حال رفت.
گفتنی است «علامه راجه ناصر جعفری» از تاریخ ۱۳ ماه می سال جاری، در اعتراض به کشتار شیعیان بی دفاع پاکستان، دست به اعتصاب غذا در اسلام آباد زده است و در مدت دو ماه گذشته، بسیاری از احزاب و گروه های شیعی و حتی غیر شیعی، با حضور در این محل، با وی ابراز همدردی کرده و خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به خواسته ها و مطالبات بر حق شیعیان پاکستان شدند.

انتهاي پيام/٦٥٤

آخرین اخبار
پربازدید ها