امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16309
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، علی زیدان، نخست وزیر لیبی درباره هر گونه تحرکات عناصر مسلح در این کشور هشدار داد که خارج ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، علی زیدان، نخست وزیر لیبی درباره هر گونه تحرکات عناصر مسلح در این کشور هشدار داد که خارج از چارچوب ارتش و پلیس کار می کنند.

وی تحرکات این گروه های شبه نظامی را غیرقانونی خواند و تاکید کرد هر گونه اعتراض و تظاهراتی باید با مجوز وزارت کشور برگزار شود.

نخست وزیر لیبی امروز یکشنبه تصریح کرد:هر گونه اقدام غیرقانونی در این برهه می تواند کشور را با پیامدهایی مواجه سازد که عاقبت آن پیدا نیست.

زیدان تاکید کرد: طرف هایی که بدون اطلاع دولت دست به اقداماتی می زنند تحت پیگرد خواهند بود و مجازات می شوند.

نخست وزیر لیبی از گروه هایی که به طور غیرقانونی سلاح حمل می کنند خواست به مشروعیت دولت و اراده ملت لیبی که کنگره و کابینه لیبی را انتخاب کردند احترام بگذارند.

زیدان گفت: دولت در برابر هر گونه اقدام بدون مجوزی که با هدف بر هم زدن امنیت و ثبات کشور و بر خلاف قانون صورت گیرد با قاطعیت مقابله می کند.

گروه هایی مسلح در طرابلس ماه گذشته دو ساختمان وزارت خارجه و دادگستری این کشور را به محاصره خود درآورده و خواستار برکناری شخصیت هایی بود که با نظام سابق قذافی همکاری کرده بودند.

گسترش سلاح های غیرقانونی در لیبی برای دولت و مردم این کشور در مناطق مختلف دردسرساز و مصیبت آفرین شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها