امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16310
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، یک منبع آگاه حقوقی تأکید کرد که دادگاه تجدید نظر بحرین امروز یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، یک منبع آگاه حقوقی تأکید کرد که دادگاه تجدید نظر بحرین امروز یک پلیس این کشور را که متهم شده بود یک خبرنگار بحرینی را شکنجه کرده است تبرئه کرد.

«ساره الموسی» پلیس بحرینی متهم شده بود «نزیهه سعید» خبرنگار شبکه خبری «فرانس 24» و رادیو بین المللی «مونت کارلو» را شکنجه کرده است.

دادگاه جنائی بحرین در 22 اکتبر سال گذشته این پلیس بحرینی را از اتهام شکنجه نزیهه سعید تبرئه کرده بود اما دادستانی کل خواستار تجدید نظر شده بود.

دادستانی کل در گزارش خود تأکید کرده بود که با توجه به اینکه الموسی کارمند وزارت کشور بحرین به شمار می‌آید از قدرت خود برای اعتراف گیری از این خبرنگار استفاده کرده و اقدام به ضرب و شتم وی کرده است.

دادگاه بحرین شهادت خبرنگار فرانس24 را دوگانه و نا‌هماهنگ با گزارش پزشک قانونی دانسته بود.

این در حالی است که این خبرنگار بحرینی روز 22 می سال گذشته به مرکز پلیس «الرفاع» در جنوب کشور فرا خوانده شده بود.

نزیهه سعید 12 ساعت در این مرکز پلیس به اتهام حضور در میدان لؤلؤ مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار گرفته بود که بعد از آزادی‌اش سفارت فرانسه در منامه وی را برای معالجه و درمان به فرانسه اعزام کرده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها