امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163116
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 230
به گزارش پیروان موعود، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی‌پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی درباره کشورمان ...

به گزارش پیروان موعود، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی‌پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی درباره کشورمان گفت: عادل الجبیر که این روزها سخت سرگرم پاک کردن جای پای دخالت‌های سران، مقامات و سازمان‌های رسمی کشورش در عملیات‌های گوناگون تروریستی چند دهه اخیر است، گمان می‌برد با فرافکنی می‌تواند افکار عمومی جهان را از رسوایی‌های بی‌پایان کشورش به‌عنوان پدر القاعده و داعش منحرف کند.
بهرام قاسمی افزود: البته قابل درک است که وزیر خارجه سعودی روزهای سختی را در آستانه انتشار گزارش محرمانه ١١ سپتامبر سپری کرده و روزهای سخت‌تری را نیز انتظار می‌کشد. بدون تردید ابعاد و تبعات چنین اطلاعات مهمی در مورد منابع کشور حامی تروریسم از دیدگاه افکار عمومی دنیا و ملتهای قربانی تروریسم در سالهای پس از ١١ سپتامبر ۲۰۰۱ مخفی نخواهد ماند.
وی گفت: عادل الجبیر ظاهراً هر موقع دچار سرخوردگی می‌شود سخنان مضحکی را در مورد کشورمان به زبان می‌آورد که به وی توصیه می‌شود در چنین مواقعی از اظهار نظر اجتناب ورزد و به عواقب سخنان خود کمی بیشتر بیندیشد.
انتهاي پيام

آخرین اخبار
پربازدید ها