امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163121
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۶
تعداد بازدید: 230
به گزارش پیروان مــوعــود، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی‌پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی درباره ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی‌پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی درباره کشورمان گفت: عادل الجبیر که این روزها سخت سرگرم پاک کردن جای پای دخالت‌های سران، مقامات و سازمان‌های رسمی کشورش در عملیات‌های گوناگون تروریستی چند دهه اخیر است، گمان می‌برد با فرافکنی می‌تواند افکار عمومی جهان را از رسوایی‌های بی‌پایان کشورش به‌عنوان پدر القاعده و داعش منحرف کند.

قاسمی افزود: البته قابل درک است که وزیر خارجه سعودی روزهای سختی را در آستانه انتشار گزارش محرمانه ١١ سپتامبر سپری کرده و روزهای سخت‌تری را نیز انتظار می‌کشد. بدون تردید ابعاد و تبعات چنین اطلاعات مهمی در مورد منابع کشور حامی تروریسم از دیدگاه افکار عمومی دنیا و ملتهای قربانی تروریسم در سالهای پس از ١١ سپتامبر2001 مخفی نخواهد ماند.

قاسمی گفت: عادل الجبیر ظاهراً هر موقع دچار سرخوردگی می‌شود سخنان مضحکی را در مورد کشورمان به زبان می‌آورد که به وی توصیه می‌شود در چنین مواقعی از اظهار نظر اجتناب ورزد و به عواقب سخنان خود کمی بیشتر بیندیشد.
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها