امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163133
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۶
تعداد بازدید: 258
به گزارش پیروان مــوعــود، «مجتهد» فعال توئیتری که با افشای اسرار پشت پرده خاندان آل‌سعود شهرت زیادی کسب کرده است در صفحه شخصی خود ...

به گزارش پیروان مــوعــود، «مجتهد» فعال توئیتری که با افشای اسرار پشت پرده خاندان آل‌سعود شهرت زیادی کسب کرده است در صفحه شخصی خود پشت پرده سفر انور عشقی ژنرال بازنشسته سعودی به تل‌آویو و دیدار با مقامات اسرائیل را بررسی کرده است.

به گفته مجتهد، سفر انور عشقی به تل آویو با هماهنگی کامل دفتر پادشاهی عربستان و محمد بن سلمان جانشین ولی‌عهد عربستان صورت گرفته است. این سفر گامی است که «محمد بن سلمان» با هدف دست یافتن به دوستی اسرائیل به آن اقدام کرده است تا با  استفاده از میانجیگری، (لابی صهیونیسم در آمریکا)  واشنگتن او را بر محمد بن نایف ولیعهد عربستان ترجیه دهد.

مجتهد در ادامه می‌نویسد: رابطه محمد بن نایف با اسرائیل بسیار بیشتر از بن سلمان است و یک رابطه قدیمی و محکمتر است؛ ولی این رابطه بیشتر در پرده است؛ زیرا هدف این رابطه ایجاد هماهنگی امنیتی گسترده است نه عادی سازی رابطه.

به گفته مجتهد، اسرائیلی‌ها با ایجاد رقابت بین محمد بن نایف و محمد بن سلمان قصد دارند به هدف خود که عادی سازی رابطه با عربستان است دست یابند.

روزنامه اسرائیلی هاآرتص فاش کرد که یک هیئت سعودی به ریاست انور عشقی ژنرال بازنشسته سعودی و از مسئولان سابق دستگاه اطلاعاتی عربستان به تل‌آویو سفر  و با مقامات اسرائیلی دیدار کرده است.
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها