امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163240
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 201
به گزارش «پیروان موعود»، در ۷۱امین روز اعتصاب غذای دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان و عده ای از شیعیان این كشور در اسلام آباد، «حجت ...

به گزارش «پیروان موعود»، در ۷۱امین روز اعتصاب غذای دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان و عده ای از شیعیان این كشور در اسلام آباد، «حجت الاسلام حسن ظفر» روحانی شیعه پاکستانی، در اثر سوء تغذیه از حال رفت. ایشان بلافاصله به بیمارستان منتقل و از بخش مراقبت های ویژه (ICU) بستری شد.
وی اکنون در بیمارستان و تحت نظر پرشکان متخصص در حال درمان است.
این اعتصاب غذا که توسط «حجت الاسلام راجه ناصر عباس جعفری» مدیریت و راه اندازی شد، پس از گذشت بیش از دو ماه از آغاز آن، همچنان ادامه دارد و شیعیان این کشور به تبعیت از دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان، خواستار رسیدگی به مطالبات برحقشان، از جمله توقف کشتار شیعیان این کشور هستند.
اگرچه این اعتصاب همچنان ادامه دارد، ولی هنوز هیچ پاسخ قانع کننده ای از سوی مقامات دولتی پاکستان به این خواسته ها ارائه نشده است.
در مدت برپایی این اعتصاب، گروه های مختلف شیعی و حتی غیرشیعی، با حضور در محل اعتصاب، همدردی و همراهی خود را با علامه راجه ناصر اعلام کرده اند و راهپیمایی های اعتراضی گسترده ای در حمایت از این اقدام و خواسته های دبیرکل مجلس وحدت مسلمین، در ایالات مختلف پاکستان برگزار شده است.
گفتنی است اعتصاب غذای دیگری از فردا (۲۵ جولای) در پنجاب، به همت شیعیان این ایالت و در اعتراض به دستگیری ۵۰ تن از شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز چند روز قبل در ندو شهر این ایالت، آغاز خواهد شد.

انتهاي پيام

آخرین اخبار
پربازدید ها