امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163242
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 309
به گزارش «پیروان موعود»، پایگاه اینترنتی المنار فلسطین به نقل از محافل دیپلماتیک اعلام کرد که اخیراً اطلاعات متعددی به برخی ...

به گزارش «پیروان موعود»، پایگاه اینترنتی المنار فلسطین به نقل از محافل دیپلماتیک اعلام کرد که اخیراً اطلاعات متعددی به برخی پایتخت‌ها رسیده است که نسبت به وقوع حملات تروریستی دردناک و سخت در برخی کشورهای عربی هشدار داده است. همچنین تحرکات قابل توجهی از سوی تعداد از وزارت‌های امور خارجه مشاهده می‌شود که به شهروندان خود در زمینه محدود کردن سفر اتباع خود به برخی کشورها برای جلوگیری از خطرات تروریستی هشدار داده است.
براساس این گزارش، هشدارهای اطلاعاتی مذکور باعث شده آمریکا و دولت‌های اروپایی از شهروندان خود بخواهند به برخی از کشورهای منطقه خاورمیانه از جمله ترکیه و لبنان و اردن و عربستان سعودی سفر نکنند. این هشدارها در زمینه ترکیه و عربستان کاملاً مشخص است، اما نسبت به اوضاع اردن و لبنان بنا به دلایل مختلف نامفهوم است.
این محافل می‌افزاید که هشدارهای شدیدالحنی از وجود گروه‌های تروریستی در عرصه ترکیه و عربستان خبر می‌دهند. براساس این گزارش گروه‌های مذکور به دنبال اجرای عملیات پیچیده و بی سابقه مسلحانه بر ضد منافع این کشورها و منافع دولت‌های غربی در این کشورها شامل سفارت‌خانه‌ها و شرکت‌ها و پایگاه‌های نظامی هستند. این محافل می‌افزایند که برخی از دولت‌های منطقه در آستانه اقدامات خونین قرار دارند، این اتفاقات پیامد سیاست‌های تروریستی است که برخی دولت‌ها در منطقه و عرصه بین‌الملل بر ضد ملت‌های عربی به ویژه در سوریه و عراق و یمن دنبال می‌کنند.
هشدارهای آمریکا نسبت به عملیات مسلحانه در ریاض به صورت مشخص نشان دهنده اطلاع واشنگتن از تحرکات تروریست‌ها است. این موضوع نشان می‌دهد که برخی گروه‌ها تحرک جریان‌های تروریستی و مشخص کردن مسیر حملات آنها را در دست دارند. بنابراین گروهک‌های تروریستی مذکور ابزارهایی هستند که توطئه‌های تروریستی بر ضد امت عربی را دنبال می‌کنند و بر اساس دستورهایی که از سوی اربابان خود دریافت می‌کنند از یک مکان به مکان‌های دیگر منتقل می‌شود.
این محافل می‌افزایند که در هفته‌های اخیر نشست‌های اطلاعاتی برخی از کشورها با هدف افزایش اقدامات تروریستی در دولت‌های خاص نظیر مصر برگزار شده است. این در حالی است که شیخ‌نشینان قطر و ترکیه حمایت مالی گروه‌های تروریستی موجود در منطقه صحرای سینا را دنبال می‌کنند.
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها