امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163271
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 217
به گزارش پیروان مــوعــود؛ گروه تروریستی داعش در جنایتی تازه 23 جوان موصلی را به اتهام جاسوسی و همکاری و دادن اطلاعات مهم به ارتش عراق اعدام ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ گروه تروریستی داعش در جنایتی تازه 23 جوان موصلی را به اتهام جاسوسی و همکاری و دادن اطلاعات مهم به ارتش عراق اعدام کرد.

براساس این گزارش، سن این قربانیان کمتر از 20 سال بود.
در ادامه تحولات موصل، ستاد تبلیغات جنگ در فرماندهی مشترک عملیات آزادی سازی موصل اعلام کرد که هواپیماهای عراقی میلیون ها نسخه اعلامیه و بروشور هشدار دهنده بر روی شهر 'موصل' مرکز استان نینوا رها کردند.
براساس این بیانیه، در این اعلامیه ها و بروشورها از اهالی و غیرنظامیان در این دو شهر خواسته شده که با نیروهای عراقی همکاری کرده و از پایگاه ها و مقرهای گروه تروریستی داعش فاصله بگیرند زیرا جزو اهداف هوایی هستند.
گزارش ها حاکیست که گروه تروریستی داعش در موصل به شدت مانع اطلاع مردم از اخبار عملیات نظامی و تحرکات و پیشروی های نیروهای مشترک مردمی و نظامی عراق می شود به نحوی که اخیرا مشاهده شبکه های خبری ماهواره ای را ممنوع کرده است.
حیدر العبادی نخست وزیر عراق در روزهای گذشته اعلام کرده بود که عملیات آزادسازی موصل نزدیک است.
سخنگوی ائتلاف بین المللی علیه داعش روز یکشنبه اعلام کرد، حدود پنج تا 10 هزار نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در موصل عراق حضور دارند.نیروهای عراقی طی چند ماه گذشته مناطقی را در شمال و غرب عراق از جمله، رمادی، هیت، فلوجه و همچنین مناطقی در شمال استان صلاح الدین را از عناصر گروهک تروریستی داعش پاکسازی کرده اند. منبع: ایرنا

آخرین اخبار
پربازدید ها