امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163289
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۹
تعداد بازدید: 382
فان وكس يا «ويروس عليه بنيادگرايي مذهبي» پروژه‌اي نظامي به كارفرمايي پنتاگون است كه رؤياي اصلاح ژنتيكي مسلمانان منطقه را محقق مي‌كند. اين ويروس با حامل‌هايي مانند ويروس ذات‌الريه وارد بدن فرد مذهبي شده و با از كار انداختن ژن «VMAT2» در او از يك مسلمان مذهبي، فردي غيرمذهبي و بي‌تفاوت مي‌سازد.


به گزارش پیروان موعود؛ر پي انتشار فيلمي از اين پروژه بيوتروريسم در فضاي مجازي، رسانه‌ها كدگشايي آن را آغاز كرده‌اند. گفتني است اجراي اين پروژه نشان مي‌دهد در حالي كه ما به عنوان ام‌القراي كشورهاي اسلامي بر برقراري روابط ديپلماتيك و ديپلماسي لبخند تأكيد داريم و همچنان سعي داريم برجام را تطهير كنيم، غرب در حال كامل كردن مجموعه دشمني‌هاي خود عليه جهان اسلام است.
برخلاف ما كه برنامه‌هاي زودبازده را مي‌پسنديم و سرخوشانه از دستاوردهاي كوتاه‌مدت‌مان به عنوان موفقيت نام مي‌بريم و به پوسترهاي انتخاباتي‌مان الصاق مي‌كنيم، دنياي استكبار پروژه‌هاي بلندمدت را در دستور كار دارد؛ پروژه‌هايي كه سال‌ها روي آنها كار مي‌كند و از سرمايه‌گذاري فرهنگي و مالي در آن زمينه‌ها دست نمي‌كشد. هرچند برخي از اين پروژه‌ها يك قرن طول بكشد. براي هر برنامه‌شان رؤياپردازي مي‌كنند، با انيميشن و داستان وارد دنياي كودكان مي‌شوند. صنعت فيلمسازي‌شان را به كار مي‌اندازند تا زمينه را براي رونمايي از اهداف‌شان فراهم كنند و در نهايت پروژه‌اي با كاربري نظامي و سياسي را نمايش مي‌دهند كه مي‌دانند به اندازه كافي درباره‌اش حرف زده‌اند.

دستكاري ژنتيكي انسان‌ها، ساخت بدل انساني افراد، كنترل مغز انسان با تراشه‌هاي الكترونيكي، توليد انسان‌هايي با ويژگي‌هاي مورد نظر بدون ويژگي‌هاي روحي و حسي دستمايه ساخت چند فيلم‌ هاليوودي بوده است؟ حداقل چند فيلم با اين مشخصات از سينماي غرب ديده‌ايد؟

بنابراين كدگشايي از پروژه نظامي فان وكس و انتشار گزارشي از آن در رسانه‌ها خيلي دور از ذهن نيست. اگر‌چه همچنان ساده انگاري و توهم توطئه دو روي سكه برخورد با پديده‌هايي هستند كه با هدف مشترك ضربه زدن به دنياي اسلام هر روز رونمايي مي‌شوند.

ترور فان و‌كسي اهالي خاورميانه

بنابر اين گزارش، «فان وكس» يا «ويروسِ عليه بنيادگرايي مذهبي» نام پروژه مخفي پنتاگون عليه مسلمانان است كه اخيراً انتشار فيلمي در فضاي مجازي درباره اين پروژه، برخي اهداف، جامعه هدف، نحوه تأثير‌گذاري و عملكرد آن بر قربانيان و... را برملا كرده است.  اين پروژه كه ذيل مسئله «بيوتروريسم» تعريف مي‌شود براي حذف بي‌سر و صداي مخالفان و چهره‌هاي مؤثر ساير كشورها از سوي امريكا و رژيم صهيونيستي كاربرد دارد.

از سويي با توجه به ماهيت بيوتروريسم و استفاده از آخرين دستاوردهاي علمي و تكنولوژيك در اين نوع از ترورها، باعث شده بيوتروريسم هر روز روش‌ها و اشكال جديدي بيابد و حتي وارد برخي حوزه‌هايي شود كه ديگر صرفاً محدود به هدف گرفتن جسم و فيزيك شخص قرباني نيست و تمركز آن روي ابعاد روحي، رواني و اعتقادي فرد خواهد بود.

فان‌وكس از جمله اين اشكال جديد بيوتروريسم است كه سازمان نظامي امريكا (پنتاگون) به عنوان كارفرماي آن معرفي شده است. در اين پروژه با وارد كردن ويروسي آزمايشگاهي به بدن قرباني، عملكرد بخش خاصي از مغز قرباني دچار اخلال مي‌شود، با اين توضيح كه بانيان اين پروژه خطرناك مدعي هستند كه تظاهر و بروز ژن خاصي به‌نام «VMAT2»در بنيادگران مذهبي و تندرو‌هاي مذهبي بسيار زياد است (از نظر طراحان اين پروژه، تقريباً عموم مسلمانان، افراد بنيادگراي مذهبي و تندرو هستند).

مذهبي تحويل مي‌گيرند، غيرمذهبي تحويل مي‌دهند

بر اساس مستندات اعلامي پروژه فان وكس، ويروس خاص ساخته شده پس از ورود به بدن قرباني كه در واقع مي‌تواند هر يك از مسلمانان در كشورهاي مختلف باشند، به‌روي ژن«VMAT2» اين افراد تأثيراتي مي‌گذارد و سبب مي‌شود يك فرد افراطي (با تعريف خاص بانيان اين پروژه) به يك فرد عادي (غيرمذهبي) تبديل شود يا به‌عبارت ساده‌تر، سطح اعتقادات اين افراد دستخوش تغييرات ملموس شده و ريشه برخي باورهاي ديني در فرد قرباني، خشكانده شود. 

اما زماني حساسيت اين پروژه بيشتر براي جامعه هدف يعني مسلمانان مشخص مي‌شود كه در اين سند به‌صورت صريح اعلام مي‌شود كه «اين ويروس سبب مي‌شود يك فرد افراطي(؟!) به يك فرد عادي تبديل شود؛ به‌نظر ما اين كار مي‌تواند تأثير چشمگيري در منطقه خاورميانه بگذارد؛ در برنامه فعلي و آزمايشي كه تا‌كنون انجام داده‌ايم از ويروس‌هاي دستگاه‌ تنفسي از قبيل «ويروس ذات‌الريه يا واينا» استفاده كرده‌ايم.

معتقديم با اين شيوه مي‌توان شمار زيادي از جمعيت اين منطقه را در معرض اين ويروس قرار داد، اكثر مردم اين منطقه در معرض هر دو ويروس قرار گرفته‌اند و كاملاً مطمئن هستيم كه اين شيوه، شيوه‌اي بسيار موفقيت‌آميز خواهد بود.»

يك ويروس براي همه

در اين پروژه فرض بر اين است كه افرادي افراطي هستند كه در بدن آنها، ژن «VMAT2» بسيار زياد است و با واكسينه كردن آنها در مقابل اين ژن مي‌توان رفتارهاي افراطي را از بين برد. اطلاعات فعاليت مغزي اين ژن در بدن انسان با استفاده از اسكن مغزي با شيوه اف. ام. آر. آي(FMRI) صورت مي‌گيرد.

البته دست‌اندركاران اجراي اين پروژه به دنبال اسكن كردن تمام افراد اهل آسياي جنوب غربي نيستند اما شيوع يك ويروس مي‌تواند از انسان‌هاي منطقه عروسك‌هايي بسازد كه نظر غرب را تأمين كنند و هر يك در نوع خود مبلغ اسلام امريكايي باشند.

در عين حال بايد نسبت به نحوه انتشار فيلم اين پروژه در فضاي مجازي حساس بود. چرا جزئيات پروژه تحقيقاتي گران قيمتي در اين ابعاد به اين راحتي منتشر مي‌شود؟! آيا اين پروژه پيش‌درآمد مطالعات گسترده‌تري است؟ آيا رونمايي از آن ايجاد مشغله براي رد گم كردن و شيطنت در عرصه ديگري است؟

گفتني است طي ماه‌هاي اخير، حساسيت اين مسئله به حدي رسيد كه مجلس شوراي اسلامي، شوراي عالي امنيت ملي و سازمان پدافند غيرعامل نيز به‌صورت مستقيم به اين موضوع ورود پيدا كردند./روزنامه جوان

آخرین اخبار
پربازدید ها