امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163292
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 220
 به گزارش «پیروان موعود»، عباس پوریانی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید مجتمع قضایی شهید قدوسی در رابطه با اینکه آیا احکام ...

 به گزارش «پیروان موعود»، عباس پوریانی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید مجتمع قضایی شهید قدوسی در رابطه با اینکه آیا احکام متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان صادر شده است یا خیر؟ گفت: جلسات دادگاه تشکیل شد، در جلسه اول با توجه به اینکه تعداد متهمان 21 نفر بود و باید همه حرف های آن‌ها شنیده می‌شد به درازا کشیده شد و آخرین دفاع از متهمان اخذ و جلسه به  روز دوم کشیده شد.
وی افزود: قاضی آخرین دفاعیات را اخذ کرده و قطعا با اسناد و مدارک موجود در پرونده به صدور رای اقدام خواهد کرد. در هر صورت پرونده آماده برای صدور رای است و منتظر تصمیم قاضی هستیم.
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران همچنین گفت: در روزهای آینده  سرپرستان مجتمع های قضایی قدوسی، عدالت ، مدنی، باهنر تغییر خواهند کرد که  این تحولات در راستای بهره گیری از تجربیات همکاران در مجتمع های دیگر است.  پوریانی اضافه کرد: مجتمع شهید قدوسی به دلیل ارجاع پرونده‌های ملی و مهم دارای اهمیت است،  پرونده هایی از پنج نواحی دادسرا پس از صدور کیفرخواست به این مجتمع ارجاع می شود همچنین  پرونده های مهم کلاهبرداری های سنگین و تخلفات پزشکی و بهداشتی دراین مجتمع مورد رسیدگی قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: یکی از توصیه های ما به همکاران قضایی این است که در صدور رای، خدا و قانون را در نظر بگیرند و همواره مسیرحرکت های  دادرسی به سمت قانون و مقررات است و نگاه این را داریم با کسانی که امنیت جامعه را بهم زده اند و مرتکب کلاهبرداری ها و جرم های سنگین شده اند با قاطعیت برخورد و رای قاطعانه صادر شود.
 پوریانی همچنین گفت: استقلال دستگاه قضایی به استدلال قضات باز می گردد اعمال نظارت بر روند رسیدگی به پرونده ها همواره مورد تاکیدات ما است. ملاقات های مردمی نیز در حال انجام است و مردم به راحتی می توانند مشکلاتشان را مطرح کنند.
رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران افزود: روزهای یکشنبه با حضور در  مجتمع های قضایی درملاقات مردمی به مشکلات آنان رسیدگی و بعضا پرونده ها را ملاحظه ومطالعه می کنیم .
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها