امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1633
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 266
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مستقر در فرمانداری تهران، محسن هاشمی رفسنجانی صبح امروز پس از حضور در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مستقر در فرمانداری تهران، محسن هاشمی رفسنجانی صبح امروز پس از حضور در فرمانداری تهران و ثبت نام در چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا آقای هاشمی رفسنجانی وارد عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری خواهند شد یا خیر، اظهار داشت: اجازه بدهید من وارد این موضوع نشوم و فضا را هم سیاسی نکنیم. آیت‌الله هاشمی خودشان تصمیم می‌گیرند.

فرزند هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه از اقصی نقاط کشور فشارها و درخواست‌هایی نسبت به کاندیداتوری ایشان انجام شده است، تصریح کرد: آیت الله هاشمی خودشان باید به جمع‌بندی برسند و در نهایت تصمیم بگیرند که بیایند یا خیر.

مدیر عامل سابق متروی تهران گفت:با توجه به لیست 31 نفره اعضای شورای شهر تهران این شهر باید به صورت کاملا تخصصی اداره شود و سعی می کنیم که در کنار لیست‌های موجود، یک لیست حمل و نقلی را هم مورد توجه قرار دهیم. برخی همکاران من در شهرداری و وزارت کشور که بر روی بحث حمل و نقل فعال هستند، تلاش‌شان بر این است که ثبت‌نام کنند تا ما در کنار لیست‌های دیگر، یک لیست حمل و نقلی با اولویت مترو در اختیار مردم عزیز قرار دهیم.

این کاندیدای شورای شهر تهران با بیان اینکه نگاه من به انتخابات نگاه سیاسی نیست، تاکید کرد: اگر بتوانم از سوی گروه‌های مختلفی که شکل گرفته حمایت شوم، مثبت‌تر است و امیدوارم گروه‌های مختلف با دیدگاه‌های تخصصی وارد انتخابات شورای شهر شوند و معتقدم که اصلا خدمت‌رسانی به مردم سیاسی نیست و باید با اخلاص عمل شود.

هاشمی بیان کرد: من سال‌های زیادی را در دانشگاه تهران گذرانده‌ام و قبل از مترو نیز در دفتر بازرسی رییس‌جمهور و قبل از آن در زمان جنگ در صنایع دفاعی و موشکی کشور نقش داشتم، ولی با توجه به این‌که عمده خدمات من در شهرداری و حمل و نقل عمومی بوده است و با شهردارهای مختلف از جناح‌های مختلف از جمله آقای کرباسچی، الویری، ملک‌مدنی، مقیمی، احمدی‌نژاد و قالیباف کار کرده‌ام، می‌توانم در این مسیر تاثیرگذار باشم.

وی تصریح کرد :اولویت مردم تهران بحث جابجایی، آلودگی هوا، محیط زیست و البته مشکلات حمل و نقلی است و اولویت من نیز در صورت ورود به شورای شهر ابتدا حل مسائل حمل و نقل عمومی با اولویت حمل و نقل ریلی انبوه‌بر یعنی مترو است.

فرزند هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه  طبق طرحی که در شورای شهر و وزارت کشور تصویب شده باید 256 ایستگاه مترو داشته باشیم، تصریح کرد: متروی تهران یک متروی بومی شده است که با استفاده از توان داخلی در بعد تجهیزات و ساخت و ساز فقط کافی است که حمایت‌های قانونی از مترو شود تا به سرعت کارها جلو برود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها