امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163355
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: 190
به گزارش «پیروان موعود»، در همین حال «رأفت بن سلمان بدر» رئیس شورای اداری موسسه مطوفین حجاج جنوب شرق آسیادر این باره با اشاره ...

به گزارش «پیروان موعود»، در همین حال «رأفت بن سلمان بدر» رئیس شورای اداری موسسه مطوفین حجاج جنوب شرق آسیادر این باره با اشاره به اینکه این طرح شامل برنامه ها و خدمات جدیدی  همسو با چشم اندازه ۲۰۳۰ عربستان سعودی است، تاکید کرد: این موسسه هرساله نسبت به توسعه برنامه ها و خدمات داخلی و خارجی در گذرگاههای ورود حجاج، استفاده کامل از وسایل تکنولوژی و برنامه های کامپیوتری جدید و پیشرفته به هدف تشهسل تمامی اقدامات حجاج وتکیه بر خدمات الکترونیکی در تمامی معاملات و بخشنامه ها عمل می کند. از طریق این طرح، تمامی موارد مربوط به حجاج از زمان ورود به صورت الکترونیکی کنترل می شود.
محمد بنتن وزیر حج عربستان با افتتاح مرکز کنترل و سیستم کنترل الکترونیکی در وزارت حج این کشور گفت: مزیت این مرکز این است که باعث ترقی، تسهیل  و تسریع خدمات  و برنامه ریزی های این وزارتخانه می شود.هدف از مرکز کنترل الکترونیکی، افزایش سطح هماهنگی میدانی، تسریع راهکار تصمیم گیری، ارتباط تیم های مدانی با تصمیم گیران و کنترل موارد منفی و حل و فصل آن از طریق صفحه کنترل مرتبط با مسئولان و مراکز خدمات حجاج و عمره گذاران مکه و مدینه منوره است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

برچسب ها: حجاج,عربستان
آخرین اخبار
پربازدید ها