امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۰۲:۳۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1634
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس رضا روستا آزاد سخنگوی حوزه علمی و فناوری جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی در ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس رضا روستا آزاد سخنگوی حوزه علمی و فناوری جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی در نشست خبری این جبهه که صبح امروز (شنبه) در سالن سیدالشهدا(ع) برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با همان صلابت، اصالت و جدیتی که توسط امام خمینی (ره) در این کشور بنا گذاشته شد در حال حرکت است و به سمت انتخابات خرداد 92 پیش می‌رویم.

وی ادامه داد: ریاست جمهوری تاثیر‌گذار‌ترین مقام بعد از رهبری در کشور است و در واقع باید گفت این مقام پرمسئولیت احتیاج به حضور بسیجی‌وار دارد.

روستا آزاد به مسائل مختلف اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور باید رجل سیاسی و سیاست‌مدار باشد تا سکان کشور را در دست بگیرد. همچنین از نظر فرهنگی و دینمداری نیز شاخص باشد که این مسائل در شخصیت آقای زاکانی کاملا مشهود است.

وی همچنین به شاخص علم اشاره کرد و گفت: در بحث علمی نیز دکتر زاکانی دارای تخصص پزشکی هسته‌ای است و این نشان می‌دهد که در زمینه علم و دانش نیز ایشان سرآمد است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها