امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163457
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 406
به گزارش «پیروان موعود»، در حادثه حریق مشکوکی در ساعات اولیه روز چهارشنبه، یکی از مساجد فرانسه در شعله‌های آتش سوخت.پس از اینکه آتش ...

به گزارش «پیروان موعود»، در حادثه حریق مشکوکی در ساعات اولیه روز چهارشنبه، یکی از مساجد فرانسه در شعله‌های آتش سوخت.
پس از اینکه آتش نشانان تلاش کردند تا آتش سوزی در مسجد شهر موره، در حومه شهر فرانسوی تولوز را خاموش کنند، تحقیقات پلیس در این رابطه آغاز شد. در حادثه حریق این مسجد کسی آسیب ندیده است، با این حال کارشناسان پزشکی قانونی نیز به محل فراخوانده شده‌اند.
هنوز دلیل نهایی این حادثه تعیین نشده است و تحقیقات در این باره ادامه دارد. با این وجود احتمال تعمدی بودن این حریق بسیار زیاد است.
این دومین باری است که مسجد مذکور دچار آتش سوزی می‌شود. در سال 2012 نیز ساختمان این مسجد به حریق مبتلا شد که این حادثه نیز مشکوک اعلام شد و احتمال تعمدی بودن آن می‌رفت.
درحال حاضر کشور فرانسه پس از حمله تروریست‌ها به یک کلیسا و کشتن کشیش در داخل کلیسایی در حومه شهر فرانسوی روان در بدترین وضعیت اسلام‌هراسی به سر می‌برد. پیش از این نیز چندین حادثه تروریستی دیگر در نقاط مختلف فرانسه از جمله پاریس و شهر نیس اتفاق افتاده‌اند که هر یک می‌توانند انگیزه‌ای برای اسلام‌هراسان باشند و در حال حاضر مساجد فرانسه در تیررس حملات متعددی قرار دارند.

انتهاي پيام

آخرین اخبار
پربازدید ها