امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16347
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۰
تعداد بازدید: 167
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه صهیونیستی «دبکا فایل» به نقل از منابع اطلاعاتی‌اش گزارش داده که قرار است به زودی دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه صهیونیستی «دبکا فایل» به نقل از منابع اطلاعاتی‌اش گزارش داده که قرار است به زودی دو جابجایی در بخش خاورمیانه وزارت خارجه آمریکا انجام شود، که در هر دو مورد افرادی کاملا منتقد «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل، روی کار می‌آیند.

بنا بر این گزارش، قرار است «آنه پترسون» سفیر آمریکا در مصر که از او به عنوان حامی اخوان‌المسلمین یاد می‌شود، به عنوان مشاور و دستیار در امور خاورنزدیک وزیر خارجه معرفی شود. همچنین «راب مالی» که از منتقدان سرسخت شهرک‌سازی‌های رژیم‌صهیونیستی در کرانه باختری است، به عنوان مسئول میز خاورمیانه وزارت خارجه منصوب می‌شود.

این خبر هنوز از سوی مقامات رسمی تائید نشده، با این حال «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا سابقه زیادی در انتصاب منتقدان سیاست‌های نتانیاهو در پست‌های ارشد دارد. اوباما هیچگاه رابطه خوبی با نتانیاهو نداشته و حتی گاها مناقشه میان او و نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی به رسانه‌ها نیز کشیده شده است.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در سال 2012 در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نیز از «میت رامنی» رقیب جمهوری‌خواه اوباما حمایت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار