امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163489
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۴
تعداد بازدید: 461
به گزارش «پیروان مــوعــود»، "شیخ علی الکربابادی" از مبارزان فعال بحرینی با اشاره به اقدامات خصمانه رژیم آل خلیفه علیه مذهب و مقدسات گفت: ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، "شیخ علی الکربابادی" از مبارزان فعال بحرینی با اشاره به اقدامات خصمانه رژیم آل خلیفه علیه مذهب و مقدسات گفت: رژیم آل خلیفه تاکنون از تصمیم خود برای سلبب تابعیت شیخ عیسی قاسم عقب نشینی نکرده وهمچنان به اقدامات ظالمانه خود ادامه می دهد که هدف قرار دادن شخصیت های سرشناس و علما و افرادی که مقابل منزل شیخ تجمع کرده اند گواهی بر این موضوع است. نیروهای امنیتی این افراد را به مراکز امنیتی فراخوانده و مورد بازجویی قرار می دهد و یا برخی را به دادستانی بحرین ارجاع می دهد.
وی ادامه داد: در عین حال آل خلیفه سعی دارد اوضاع کشور را آرام نشان دهد و از این طریق همراهی رسانه ها و برخی کشورهای پشتیبان خود را کسب کند به همین دلیل علما و شخصیت های تاثیر گذار را بازداشت و کرده و پس از تلاش برای ترساندنشان آنان را آزاد می کند.
او توضیحات خود را تکمیل کرده  گفت: آل خلیفه همچنان سعی می کند خشم مردم را کنترل کرده و اوضاع را ارام کند، آنان می خواهند با هدف قرار دادن تمام شرکت کنندگان در این تحصن به حضور مردم در صحنه پایان دهند و به نظر می رسد رژیم تصمیم قطعی برای هدف قرار دادن شیخ عیسی قاسم دارد که بازداشت نزدیکان شیخ و چهره های شاخص حاضر در تحصن در همین راستا صورت می گیرد.
علی رغم مشکلات و گرمای هوا مردم در "الدراز" پرشور حاضر شده اند
این مبارز بحرینی  حضور مردم در منطقه الدراز برای دفاع از شیخ عیسی قاسم را پرشور توصیف کرد و گفت: علی رغم گرمای شدید هوا در بحرین و فشارهایی که دولت با شگردهای مختلفی همچون محاصره کردن منطقه توسط نیرهای نظامی و سیم خاردار، ترساندن، بازداشت، شایعه پراکنی و قطع کردن اینترنت، به مردم وارد می کند حضور آنان در کنار شیخ عیسی قاسم بسیار پرشور است. این مسئله نیازمند ادامه یافتن و تحمل سختی های فراوان است زیرا دفاع از شیخ مسئولیت بزرگی بردوش مردم است.

خط دهی به آل خلیفه از سوی آمریکا و انگلیس
او در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: علی رغم اینکه ما به برخورد جاهلانه با خواسته های مردمی از سوی رژیم ال خلیفه و هم پیمانانش از کشورهای حاشیه خلیج فارس عادت کرده ایم اما به نظر می رسد این بار به دلیل مشاوره هایی که آمریکا و انگلیس به رژیم داده اند حادثه حمله به میدان لولوه در الدراز تکرار نخواهد شد. اگر اینگونه نبورد رژیم نمی توانست یک ماه حضور مردم و به چالش کشیدن آل خلیفه در الدراز را تحمل کند و آنچه شاهد آن هستیم به طور حتم رفتار آل خلیفه نیست.
شیخ علی الکربابادی ادامه داد: همپیمانان ال الخلیفه قصد دارند با این مشاوره ها از حجم هیاهوی ایجاد شده کاسته و جنبش مردم را به آرامی و به دور از رسانه ها و خونریزی سرکوب کنند.

تحصن در مقابل منزل شیخ عیسی قاسم تجمع فداکاران و صداقت پیشگان است
وی حضور مردمی در تحصن مقابل منزل شیخ عیسی قاسم را با سایر فعالیت های انقلابی مقایسه کرد و گفت: حضور مردم در منطقه "الدراز" حضور صداقت پیشگان و فداکاران است و این تفاوت اصلی تحصن امروز مردم در الدراز با تمام فعالیت های انقلابی گذشته است، می توانم بگویم که در فعالیت های انقلابی گذشته و حتی تحصن در میدان لولوه برخی به امید دست یافتن به غنیمت وارد عمل شده بودند حتی برخی از انان در جمع مردم سخنرانی کردند اما پس بی نتیجه ماندن جنبش و دست نیافتن به موارد مد نظرشان تغییر مسیر داده  مخالف مردم و پشتیبان رژیم شدند. در حالی که حضور مردم در الدراز با آمادگی آنان برای فداکاری و جانفشانی همراه است، آنان برای گرفتن چیزی نیامده اند بلکه آمده اند تا فداکاری کنند.

آخرین اخبار
پربازدید ها