امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16356
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 155
محسن پیرهادی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ویژگی‌ها و آرایش کابینه یازدهم ...

محسن پیرهادی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ویژگی‌ها و آرایش کابینه یازدهم اظهار داشت: کابینه حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب بهتر است یک کابینه‌ای کارآمد باشد و تمرکز خود را بیشتر بر روی مسائل اقتصادی معطوف کند.

وی افزود: برای حل مشکلات اقتصادی که به دلیل تحریم‌ها و سوءمدیریت‌ها ایجاد شده نیازمند یک عزم ملی هستیم که این عزم یک نگاه معتدل را می‌طلبد.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: کابینه یازدهم باید با رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و تدابیر رئیس کابینه یعنی رئیس‌جمهور منتخب در صدد بر طرف کردن و یا کم کردن مشکلات اقتصادی کشور شود.

پیرهادی با بیان اینکه مردم از روحانی اعتدال و حل مشکلات بخصوص مسائل اقتصادی را انتظار دارند، خاطرنشان کرد: تاکنون با مصاحبه‌ها و رفت و آمد گروه‌ها و جریانات سیاسی که با آقای روحانی داشتند نشان می‌دهد که ایشان فردی معتدل هستند و کابینه‌شان را نیز بر اساس همین ویژگی خواهند بست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها