امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163583
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 259
به گزارش «شيعه نيوز»، بیش از چهل روز از صدور حکم سلب تابعیت بحرینی شیخ عیسی قاسم و محاصره منزل ایشان توسط نیروهای امنیتی می گذرد و این در ...

به گزارش «شيعه نيوز»، بیش از چهل روز از صدور حکم سلب تابعیت بحرینی شیخ عیسی قاسم و محاصره منزل ایشان توسط نیروهای امنیتی می گذرد و این در حالی است که مردم و شیعیان بحرین همچنان در مقابل منزل این روحانی بزرگ شیعه حضور دارند و هیچ چیز نمی تواند مانع حضور گسترده و حمایت های آنها از رهبر خود بشود.
در این میان علما و روحانیون نیز در پیشاپیش مردم حضور دارند در حالی که وصیت های خود را بر روی کفن هایی که بر تن دارند نوشته اند و بازداشت های پی در پی نیز تاثیری بر عزم و اراده آنها نداشته است.
تجمع کنندگان در مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم با فرا رسیدن سالروز شهادت امام صادق علیه السلام در همین مکان به عزاداری پرداختند و هویت و اصالت خود را در میدان الاعتصام(تحصن) شهر الدراز به نمایش گذاشتند و مراسم روضه و عزداری آنها در این میدان یادآور عهد و پیمان دیرین آنها با کربلا بود.
این هفته برای دومین هفته پیاپی، نیروهای آل خلیفه مانع برپایی نماز جمعه در مسجد امام صادق(ع) شهر الدراز شدند، چون احساس می کنند پیام مسجد برای آنها این است که آل خلیفه خانواده ای بیگانه با بحرین هستند.
این روزها مقاومت و ایستادگی از شهر الدراز به سایر شهرها و مناطق بحرین گسترش یافته و مردم مناطق مختلف بحرین با برپایی تظاهرات در روز جمعه بر خواسته های انقلابی خود و حمایت از شیخ عیسی قاسم تاکید کردند و باز هم وقاحت و بی شرمی آل خلیفه نتوانست مردم را بترساند و درگیری های شدیدی میان جوانان و مزدوران آل خلیفه رخ داد تا جوانان بحرین بار دیگر ثابت کنند که مقاومت و ایستادگی در راه اثبات وجود و هویت، همچنان ادامه دارد و هیچ چیزی نمی تواند جلوی آنهار ا بگیرد.

انتهاي پيام

آخرین اخبار
پربازدید ها