امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۵:۳۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1636
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 205
منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، با اشاره به سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی به جزایر ...

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، با اشاره به سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی به جزایر سه‌گانه گفت: تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 به جزایر سه‌گانه سفر می‌کنند که  دیدار با مقامات سیاسی و نظامی و همچنین بازدید از مواضع دفاعی ایران در منطقه در این سفر در دستور کار اعضای کمیسیون قرار دارد.

وی افزود: دیدار با فرماندهان سپاه و ناجا و نیز مسئولین اطلاعاتی در منطقه از دیگر برنامه‌های این سفر است و اعضاء کمیسیون در این سفر و در دیدار با مقامات نظامی از جمله فرمانده نیروی دریایی سپاه مسائل جاری و امنیتی و سیاسی منطقه را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در خانه ملت اظهار داشت: اعضای کمیسیون امنیت ملی در سفر خود به جزایر سه‌گانه مسائل توسعه‌ای جزایر را نیز در جلسه با استاندار و فرمانداران مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند و دیدار از تنگه هرمز از دیگر برنامه‌های این سفر خواهد بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها