امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16360
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه چهارمین جشنواره حدیث ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه چهارمین جشنواره حدیث نداجا در جمع خبرنگاران گفت: ما باید طبق خواسته رهبری به نیروی انسانی مومن، معتقد و متخصص در نیروی دریایی ارتش داشته باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر تهدید ایران از سوی رژیم صهیونیستی گفت: آنها عددی نیستند که بخواهند علیه ما کاری کنند و قدرتی ندارند.

سیاری همچنین به انتخابات یازدهمین دوره اشاره و تصریح کرد: انتخابات به بهترین شکل و آزادترین نوع برابر تدابیر مقام معظم رهبری انجام شد به طریقی که دشمنان هم آن را تبریک گفتند و نتوانستند هیچ ایرادی بگیرند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین به آب‌اندازی ناوشکن بایندر را مطرح و اظهار داشت: در زمانی که همه علیه نظام سیاه نمایی می‌کردند جوانان ما ناوشکن بایندر را به عنوان یک ناوشکن به روز و کاملا بومی شده به آب انداختند که نشان از توانمندی متخصصان ما داشت.

سیاری همچنین در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر رابطه نیروی دریایی با دولت گذشته گفت: ما با همه مسئولین کشور رابطه خوبی داشتیم و بنابر ماموریت‌های راهبردی‌مان در آب‌های آزاد حضور داشتیم.

* لازمه نیروی دریایی راهبردی تجهیزات و تاکتیک‌های بومی است

فرمانده نیروی دریایی طی سخنانی در این مراسم نیز اظهار داشت: طبق فرمایش امام (ره) ما می‌توانیم و برای توانستن باید به خدا و ائمه توکل و به معنویات توجه کنیم.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش مظهر اقتدار ملت اسلامی و اثرگذار در سیاست‌های کلی نظام در جهان است.

سیاری تاکید کرد: برای اینکه یک نیروی دریایی راهبردی داشته باشیم باید روی پای خود بایستیم و تجهیزات و تاکتیک‌هایمان را خودمان ایجاد کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: همچنین باید نیروی انسانی معتقد، توانمند و خدامحور داشته باشیم تا بتوانند از این تجهیزات استفاده کنند.

سیاری اظهار داشت: اگر به معنویت توجه کنیم هم می‌توانیم نیروی دریایی راهبردی داشته باشیم و هم روی پای خود بایستیم. در غیر این صورت امکان ندارد که بتوانیم به آنها دست یابیم.

وی در پایان گفت: با ارتقاء‌ سطح معنویات در نیروی انسانی می‌توانیم به خواسته‌های امام و مقام معظم رهبری در نیروی دریایی جامه عمل بپوشانیم.

در بخش دیگری از این مراسم حجت‌الاسلام حسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: یک اراده آهنین ناو را به پیش می‌برد و یک انسان با ایمان می‌تواند محکم در برابر دشمنان بایستد. لذا باید به معنویت در نیروی انسانی توجه کنیم.

حسنی تاکید کرد: در آن زمان می‌توانیم مقابل جنگ نرم دشمن بایستیم که تکیه گاه ما در گفتمان اجتماعی، قال‌الله و قال اهل بیت باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها