امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16361
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 212
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  خبرگزاری رویترز، بررسی‌ها نشان داده است که  محبوبیت «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  خبرگزاری رویترز، بررسی‌ها نشان داده است که  محبوبیت «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه پس از اندکی افزایش در ماه می‌ در ژوئن بار دیگر کاهش داشته است.

بر اساس آماری که موسسه (Ifop) از نظرسنجی از هزار و 865 نفر گردآوری کرده‌ و نشریه «ژورنال‌دی دومانش» آن را منتشر کرده است،تنها 26 درصد مردم فرانسه از عملکرد اولاند رضایت دارند که این رقم کاهش 3 درصدی را نشان می دهد و این در حالی است که ‌آمار 73 درصدی ناراضیان 2 درصد افزایش داشته است.

هم‌چنین تعداد افرادی که از «ژان مارک آیرو» نخست‌وزیر فرانسه راضی بودند نیز 2درصد کاهش پیدا کرده و به 31 درصد رسیده‌ است.

افزایش بیکاری، رکود رشد اقتصادی و کمبود بودجه عمومی است و نیز قانونی شدن ازدواج همجنس‌گرایان از مواردی است که به نارضایتی عمومی از رئیس‌جمهور فرانسه دامن زده است.

این در حالی است که محبوبیت اولاند پس از انتخاب به عنوان رئیس‌جمهور فرانسه در  ماه می 2012، تقریبا از تمام روسای جمهور قبلی این کشور کمتر بود.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها