امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163633
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 188
به گزارش پیروان موعود، حسن پلارک درباره آخرین برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار کرد: طلاکاری ایوان طلای باب القبله حرم امامین عسگریین ...

به گزارش پیروان موعود، حسن پلارک درباره آخرین برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار کرد: طلاکاری ایوان طلای باب القبله حرم امامین عسگریین در شهر سامرا در حال انجام است و به‌زودی به پایان می‌رسد؛ برای این کار مهم که طلای آن توسط عراقی‌ها تامین شده است مهندسان ایرانی مشغول به فعالیت هستند.
وی به دیگر برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات اشاره کرد و افزود: طلاکاری گلدسته های حرم امام جواد(ع) و امام موسی کاظم(ع) در کاظمین نیز به پایان رسیده و به طور غیر رسمی افتتاح شده است و فقط کاشی کاری این گلدسته‌ها در حال انجام است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: افتتاح کامل و رسمی از گلدسته‌های حرمین امامین جوادین در ایام عید غدیر خم انجام می‌‌گیرد.
پلارک ادامه داد: تمامی کار عمرانی حرم امام جواد(ع) و امام موسی  کاظم(ع) بر عهده ستاد بازسازی عتبات عالیات و مهندسین و کارگران ایرانی است که البته عراقی‌ها نیز مشارکت گسترده‌ای در این طرحها دارند.
وی درباره صحن شبستان حضرت زهرا(س)نیز اظهار کرد: قسمت زیارتی صحن زیارتی حضرت زهرا(س) به صورت رسمی در ایام عید غدیر خم کامل شده و افتتاح خواهد شد.
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها