امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163663
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 228
به گزارش پیروان موعود، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا اباذری؛ رئیس كمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین حسینی در عراق در مورد شعار و رنگ پیاده‌روی ...

به گزارش پیروان موعود، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا اباذری؛ رئیس كمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین حسینی در عراق در مورد شعار و رنگ پیاده‌روی اربعین امسال گفت: شعار «انی احامی ابدا عن دینی» و رنگ «قرمز» برای پیاده‌روی اربعین 1395 تعیین شدند.
رایزن فرهنگی ایران در عراق در مورد دلیل انتخاب این شعار اظهار کرد: این شعار با توجه به شرایط منطقه‌ای و بر اساس سیاست‌های اعلام شده ستاد مركزی اربعین انتخاب شده است كه در آن اصول و سیاست‌های فرهنگی، در نظر گرفته شده است.
وی در مورد چگونگی انتخاب این شعار افزود: پس از رایزنی با صاحب‌نظران و كارشناسان در ایران و عراق و گرفتن نظرات آن‌ها و با مشورت با مسئولین فرهنگی در عراق، شعار «انی احامی ابدا عن دینی» برای اربعین امسال، انتخاب شده است.
رئیس كمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین حسینی در عراق بیان کرد: این شعار یكی از شعارهایی حماسی و برگرفته از آموزه‌های والای نهضت عاشورا است كه از سخنان سردار عشق، فداكاری، رشادت، حماسه، غیرت و وفا یعنی قمر منیر بنی هاشم(ع) اخذ شده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین اباذری در پایان گفت: اخذ و انتخاب این شعار برای تعیین جهت‌گیری و نقطه كانونی فعالیت‌ها و اقدامات و برنامه‌های اربعین حسینی در سال 1395 خواهد بود.

انتهاي پيام

آخرین اخبار
پربازدید ها