امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163664
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 170
به گزارش «پیروان موعود»، رهبران دینی برزیل با دعوت از رهبران و شخصیت های برجسته پنج دین اسلام، مسیحیت، یهودیت، بودیسم و هندوئیسم که ...

به گزارش «پیروان موعود»، رهبران دینی برزیل با دعوت از رهبران و شخصیت های برجسته پنج دین اسلام، مسیحیت، یهودیت، بودیسم و هندوئیسم که بیشترین پیرو را در سراسر جهان دارند، موقعیتی را فراهم آورده اند تا در زمان برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶، به تبلیغ ادیان خود بپردازند.
اسقف اعظم شهر "ریو دوژانیرو" در این باره اظهار داشت: بسیار زیبا است که شهر ریو محلی برای میزبانی از رهبران دینی از سراسر جهان است و مکانی برای فهم و تعامل ادیان با یکدیگر قرار خواهد گرفت.
یکی از کشیشان کاتولیک اهل ریو که خود نیز از مسئولین برگزاری این ضیافت بین الادیانی است، خاطر نشان کرد: علاوه بر امکان تبلیغ برای رهبران برجسته دینی جهان، برای پیروان هر یک از ادیان پنجگانه، مکان هایی با ظرفیت ۵۰ نفر در نظر گرفته شده است و ما وظیفه داریم این اماکن را برای ورزشکاران مهیا کنیم تا ایشان بتوانند با حضور در این مکان ها، از لحاظ روحی و معنوی احساس آرامش کنند.
«پدر لیندرو لنین» در ادامه افزود: از آنجا که بازی های المپیک، حالت غیر دینی دارند، مناسب است ورزشکارانی که روحیه دینی دارند اماکنی را برای انجام اعمال عبادی خود در دهکده محل برگزاری بازی ها داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: برای سهولت کار، افرادی در دهکده المپیک به عنوان راهنما مستقر خواهند شد که وظیفه راهنمایی پیروان ادیان مختلف به اماکن عبادی خاصشان را دارند.
شایان ذکر است در این مسابقات ۱۷ هزار ورزشکار از سراسر جهان حاضر خواهند شد و این بهترین فرصت است تا مبلغان دینی با فضایی که در اختیار آنان قرار داده خواهد شد، فارق از هرگونه تعصب و عداوت به تبلیغ دین خود بپردازند.

انتهاي پيام

آخرین اخبار