امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16369
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 143
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اولویت‌های دولت یازدهم خاطر نشان کرد: اولویت‌های دولت یازدهم را مردم تا حد زیادی مشخص کردند و آقای روحانی بیشتر باید شعارهایی را که دادند، عملی کنند.

وی با اشاره به اینکه مسائل اقتصادی بسیار مهم است، افزود: ولی مهمتر از مسائل اقتصادی حفظ ارزشهای انقلابی، اسلامی و ملی است که بسیار حائز اهمیت است.

این نماینده مجلس گفت: اولویت بعدی دولت در زمینه اقتصادی نیز جلوگیری از بی برنامه‌گی بازار و نظارت در تولید و جلوگیری از قیمت گذاری حبابی است.

کوثری در ادامه تاکید کرد: انتخاب وزرایی کارآمد که بتواند ارزش‌های اسلامی ایرانی را اجرایی کنند نیز یکی از اولویت‌های اصلی دولت بعدی باید باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آقای روحانی باید افرادی را بدون تحت تاثیر جو قرار گرفتن انتخاب کنند که به هیچ وجه به حاشیه نپردازند تا به آن اهداف عالی برسند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها