امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16371
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 100
عشرت شایق نماینده سابق تبریز در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن گرامیداشت سالروز ولادت امام عصر(عج) ...

عشرت شایق نماینده سابق تبریز در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن گرامیداشت سالروز ولادت امام عصر(عج) و روز وزارت اطلاعات اظهار داشت: نیروهای از جان گذشته وزارت اطلاعات از زمان تشکیل این نهاد تاکنون توانسته اند با تیزهوشی و شجاعت، وظیفه خود را در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی ادا نمایند.

وی گفت: بسیاری از اقدامات دشمنان جهت متوقف ساختن حرکت توفنده ملت ایران توسط دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی این کشورها در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و برنامه ریزی و هدایت می شود که آمادگی سربازان گمنام امام زمان(عج) و تسلط آنان بر اهداف دشمنان نقش تعیین کننده ای در خنثی سازی این توطئه ها دارد.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به اذعان «کمیته خطرجاری» آمریکا در مورد بی فایده بودن«جنگ سخت» در رویارویی با جمهوری اسلامی ایران و توصیه بر استفاده از پروژه جنگ نرم برای فروپاشی از درون گفت: این کمیته که نقش زیادی در جهت گیری سیاست های آمریکا دارد، دیدگاهها و پیشنهادات خود را برای مقابله با ایران در ۱۵ بند اعلام نموده که انجام تغییرات اساسی و یا حذف کامل وزارت اطلاعات یکی از اهداف اصلی برنامه پیشنهادی می باشد و این امر نشان دهنده اهمیت این وزارتخانه در حفظ ثبات کشور و استحکام آن است.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: هرچند رو آوردن دشمنان به جنگ نرم برای مقابله با رشد واقتدار نظام مردمسالاری دینی در ایران، مبارزه با آنان را پیچیده تر کرده اما نیروهای مخلص و فداکار وزارت اطلاعات با به روز کردن دانش و امکانات خود، فرصت خودنمایی را از بیگانگان سلب و آرامش و امنیت کشور را حفظ نموده اند.

دبیر قرارگاه رسانه ای مقابله با تهدیدات نرم با اشاره به سوء استفاده قدرت‌های سلطه گر از تمامی امکانات نرم افزایی و سخت افزایی برای مخل نمودن امنیت ایران گفت: پایه توسعه هر کشوری، امنیت آن است و نهادهایی مانند وزارت اطلاعات که مسئولیت مستقیمی در این رابطه دارند باید همواره مورد حمایت مردم و نظام قرار گیرند تا بتوانند وظایف خود را به نحو شایسته انجام دهند.

شایق ایجاد شبهه در ماموریت های نهادهای امنیتی کشور را مغایر با منافع ملی اعلام کرد و افزود: در شرایطی که دستگاه های فکری، امنیتی و فرهنگی دشمنان نظام به دنبال طراحی توطئه های مختلف با هدف ضربه زدن به منافع ملت ایران هستند شایسته نیست وزارت اطلاعات و دیگر نهادهای انقلابی تضعیف و یا به حاشیه رانده شوند و همه باید از همراهی این نهادها استقبال کرده و آن را یک فرصت طلایی بدانند.

وی رمز موفقیت سربازان گمنام امام زمان(عج) را ایمان، اخلاص، تعهد و پیروی محض از مقام معظم رهبری اعلام کرد و افزود: هیچ شک و تردیدی در ممتاز بودن عملکرد وزارت اطلاعات برای دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها