امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16373
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز دو بار به دو پایگاه وابسته به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز دو بار به دو پایگاه وابسته به گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در خان‌یونس و رفح در جنوب نوار غزه حمله کردند.

ساکنان نوار غزه گفتند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین یک زمین زراعی در منطقه المحطه در دیرالبلح واقع در مرکز نوار غزه و نیز پایگاه شماره 14 الکتیبه وابسته به نیروهای امنیت ملی فلسطین در دیرالبلح را بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، هنوز آمار تلفات این حملات مشخص نیست اما ساکنان نوار غزه از وقوع خسارت‌ها و قطعی برق در برخی از مناطق خبر داده‌اند.
 
همچنین گزارش شده که وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی از صبح امروز گذرگاه‌های تجاری نوار غزه را نیز مسدود کرده است.

بر پایه این گزارش، این حملات صهیونیست‌ها پس از آن رخ داد که منابع صهیونیستی مدعی شدند 7 راکت از نوار غزه به جنوب سرزمین اشغالی شلیک شده‌ است.

یدیعوت آحارونوت نیز گزارش داد که حدود 3 موشک به فاصله مختلف به شورای منطقه‌ای بنی شیمعون در بئرالسبع اصابت کرد و سامانه گنبد آهنین نیز چهار موشک را ساقط کرد که دو مورد آن شهر عسقلان را هدف قرار داده بود.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار