امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16374
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 122
حسین امیری نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص معیارهای انتخاب ...

حسین امیری نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص معیارهای انتخاب وزاری کابینه جدید روحانی و ضرورت توجه به آن ها گفت: مهم ترین معیاری که آقای روحانی باید به آن ها توجه کند، عدم سهم خواهی جناح های مختلف سیاسی از کابینه جدید است.

وی افزود: چنین سهم خواهی هایی تنها باعث ایجاد فساد در مجموعه دولت و عدم کارایی لازم در چینش تیم اجرایی دولت می شود.

نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کنار این شاخص دیگر درباره انتصاب اشخاص جدید در کابینه توجه به سوابق اجرایی اعضای کابینه است.

امیری گفت: این مسئله به خصوص در بحث اقتصادی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند باید به صورت تخصصی با این موضوع آشنا باشند.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در دولت قبل وجود داشت، گاه عدم توجه به سوابق اجرایی مدیران اجرایی بود که مشکلات خاص خود را به دنبال می آورد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم این مسئله در انتصابات دولت جدید به خصوص در بحث انرژی مورد توجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار