امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16375
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 104
حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی فارس با اشاره به شاخص های کابینه جدید گفت: برخی از ویژگی هایی که باید در ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی فارس با اشاره به شاخص های کابینه جدید گفت: برخی از ویژگی هایی که باید در این دولت رعایت شود، خصوصیاتی عمومی است که باید تمام دولت ها به آنها توجه کنند.

وی افزود: تخصص گرایی و تعهد یکی از ویژگی هایی است که باید هر کابینه ای از جمله کابینه آقای روحانی داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزرای کابینه باید علاوه بر این، دید کلی نسبت به مشکلات کشور داشته و کشور را درگیر مسائل روزمره نکنند.

نجابت گفت: امروز شرایط تاریخی کشور به گونه ای است که در صورت درایت در مدیریت، مسیر کشور ما به سمت ایجاد یک قدرت منطقه ای و جهانی تثبیت خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر این، آقای روحانی اعتدال را به عنوان یکی از اصلی‌ترین شعارهای خود مطرح کرده است که امیدواریم این مسئله را در کابینه خود رعایت کنند.

نجابت در ادامه با اشاره به این که کابینه کشور ما باید جوان و با انگیزه باشد، گفت: کابینه کشور باید یک کابینه پر تحرک باشد که در آن جوانان نقش اصلی را داشته باشند و نیروهای قدیمی تر نقش مشاور را ایفا کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها