امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16376
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 91
فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همان‌طور که از قبل مطلع بودید ماموریت محمد ...

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همان‌طور که از قبل مطلع بودید ماموریت محمد رویانیان مدت‌هاست که برای ایشان دردسرساز شده که نهایتا باید تصمیمات جدیدی گرفته شود.

وی افزود: به خاطر همین موضوع ما دیگر به عنوان مدیرعامل کمتر در خدمت ایشان هستیم اما رویانیان کماکان عضو هیئت مدیره خواهد بود.خیلی سعی شد تا این مشکل حل شود اما متاسفانه امکان‌پذیر نشد و حالا باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

مالکی در مورد جایگزین رویانیان نیز گفت: گزینه‌های مختلفی را داریم و انشاءالله در اولین جلسه هیئت مدیره تا 2روز آینده پس از جمع‌بندی‌های انجام شده نظر خودمان را اعلام خواهیم کرد. البته رویانیان هم زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و به ایشان بابت تلاش‌های بی‌شائبه‌اش تبریک می‌گوییم.

وی درباره حضور برخی از روسای فدراسیون های ورزشی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: خواهش می کنیم که دوستان از هر گونه گمانه زنی خودداری کنند چرا که چنین گزینه‌هایی مدنظر نیستند. برای معرفی مدیرعامل جدید باید جلسه هیئت مدیره تشکیل شود و با برگزاری چنین جلسه ای تا 2 روز آینده می توانیم تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها