امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163789
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 275
به گزارش پیروان مــوعــود؛ گروه تروریستی در شماره جدید نشریه اینترنتی خود موسوم به "دابق"،  خطاب به پاپ فرانسیس، رهبرکاتولیک‌های جهان گفته ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ گروه تروریستی در شماره جدید نشریه اینترنتی خود موسوم به "دابق"،  خطاب به پاپ فرانسیس، رهبرکاتولیک‌های جهان گفته که انگیزه آن‌ها مذهبی است.

پیش از این پاپ طی اظهاراتی عنوان کرده بود، جهان در جنگ است اما "این جنگ یک جنگ واقعی است نه یک جنگ مذهبی".

این رهبر دینی سپس تاکید کرده بود این جنگ برای پول است.

وی ادامه داده بود: این جنگ برای منافع است. جنگی برای پول. جنگی برای کسب منابع طبیعی با هدف سلطه پیدا کردن بر مردم.

اما این گروه مرگبار در واکنش به این اظهارات پاپ، ضمن حمله شدید به وی مدعی شده جنگ آنها علیه جهان توسط "خداوند در قرآن" تایید شده است!

در مقاله‌ای تحت عنوان "شمشیر" در نشریه دابق، این تروریست‌های تشنه به خون می‌گویند، "جنگ الهی آنها بین جهان اسلام و جهان کفار در جریان است."

در ادامه این یادداشت آمده است، فرانسیس به پنهان شدن پشت نقاب خیرخواهی خود ادامه می‌دهد که با آن مقاصد خود برای آرام کردن جهان اسلام را می‌پوشاند.

این نشریه سپس از مبارزان داعش می‌خواهد تا "صلیب را بشکنند".

در ادامه مقاله مذکور همچنین به تصورات کشورهای مسیحی درباره جنگ داعشی‌ها اشاره و عنوان شده است: بسیاری از مردم کشورهای مسیحی ابراز تعجب و انزجار می‌کنند که رهبری خلافت اسلامی از مذهب برای توجیه خشونت خود استفاده می‌کند اما "جهاد" ما به عنوان یک ضرورت مطرح شده است.

این مقاله در پانزدهمین شماره دابق منتشر شده است که شامل تصاویر دردناکی از سربریدن‌ها و سنگسارهاست. این شماره که تحت عنوان "صلیب را بشکن" منتشر شده همچنین از اعضای گروه تروریستی خود می خواهد تا "کفار متکبر مسیحی" را نابود کنند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار
پربازدید ها