امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۲۲:۵۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1638
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، علیرضا نادعلی مسئول حوزه جوانان جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی در اولین ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، علیرضا نادعلی مسئول حوزه جوانان جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی در اولین نشست خبری این جبهه که در تالار سیدالشهدا برگزار شد، اظهار داشت: ما در طول سال‌های پس از انقلاب همواره شاهد انحراف‌هایی بوده‌ایم که از آن میان می‌توان به دوم خرداد 76 تا پایان دولت خاتمی یا انحراف در دولت هاشمی و یا انحرافی که در درون اصولگرایی رخ داد، روبرو بوده‌ایم و در واقع موضع آقای زاکانی در خصوص انحراف در گزینش ما بسیار مهم بوده است.

رئیس حوزه جوانان جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی تصریح کرد: زاکانی از اولین کسانی بود که جامعه را نسبت به انحراف آگاه کرد. از این رو این مسئله برای ما بسیار اهمیت دارد.

وی با تاکید بر اینکه این رویکردها با اتخاذ به رفتارهای عملگرایانه اتفاق نمی‌افتد بلکه با انتخاب فیلم‌های کارشناسی و تعامل با صاحب‌نظران می‌توان آنها را به رسمیت شناخت، گفت: برخی در مسئولیت‌های مختلف نگاهی انقلابی داشتند. اما به جهت اینکه نگاه گفتمانی آنها با فرهنگ و اندیشه نگاه منسجم نداشت باعث شد از اهداف انقلاب اسلامی فاصله بگیرند و منویات مقام معظم رهبری را نتوانند به خوبی انجام دهند.

نادعلی ادامه داد: زاکانی در تمام دوران مسئولیت خود چه در مجلس شورای اسلامی و چه در جمعیت رهپویان همواره در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت کرده است و در واقع در بسیج دانشجویی دوره‌هایی را همچون طرح ولایت راه‌اندازی کرد.

سخنگوی جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی در حوزه جوانان در پاسخ به سؤالی درباره دیدار زاکانی با آیت‌الله مصباح یزدی گفت: در دو دیداری که جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی همراه با آقای زاکانی با حضرت علامه مصباح یزدی داشتند، آیت‌الله مصباح گفتند آقای زاکانی از جمله کسانی است که فهم درستی از امام و رهبری دارد و اراده پیاده کردن این فهم را نیز دارند.

وی افزود: البته باید بگویم که دیدار آقای زاکانی با علامه مصباح لزوماً ناظر بر انتخابات نبوده و به طور طبیعی اینطور نیست که این دیدارها مثل ارتباط برخی تشکل‌ها مثل جبهه پایداری با آیت‌الله مصباح باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها