امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163816
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 277
به گزارش پیروان مــوعــود؛ رادیو اسرائیل به نقل از منابع غیر رسمی اعلام کرد که نیروی هوایی این رژیم در تمرین های نظامی هوایی بین المللی در کنار نیروی ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ رادیو اسرائیل به نقل از منابع غیر رسمی اعلام کرد که نیروی هوایی این رژیم در تمرین های نظامی هوایی بین المللی در کنار نیروی هوایی پاکستان و امارات در نیمه ماه جاری میلادی در پایگاه هوایی نیلیس در ایالت نوادا در غرب آمریکا شرکت خواهند کرد.

اویخای ادرعی سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل تایید کرد که نیروی هوایی این رژیم در تمرین نظامی شرکت خواهد کرد.

تمرین نظامی مشترک سالانه (Red Flag) بین آمریکا و چند کشور هم پیمان در نیمه ماه جاری میلادی برگزار خواهد شد.

روزنامه صهیونیستی هاآرتس نیز نوشت: پرسنل نیروی هوایی اسرائیل به همراه جنگنده های اف 16 و کادر پروازی و کادر زمینی در کنار یک تیم از نیروهای نخبه در

این تمرین های فشرده دو هفته ای در آمریکا شرکت خواهند کرد. در این تمرین ها دستکم چهار کشور از جمله اسپانیا حضور خواهند داشت.

این روزنامه افزود که تمرین سال گذشته با مشارکت آمریکا و سنگاپور و رژیم اسرائیل و اردن برگزار شد اما امسال آمریکا درباره کشورهایی که در تمرین های امسال شرکت خواهند کرد، هیچ اظهار نظری نکرده است.

این روزنامه به نقل از وزیر دفاع اسپانیا نوشت: جنگنده های اف 16 پاکستانی در حال عزیمت به آمریکا برای مشارکت در تمرین های یاد شده هستند.

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها