امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163818
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 213
به گزارش پیروان مــوعــود؛ ارتش سوریه و متحدانش در حال پیشروی سریع در شهر داریا در ریف دمشق هستند تا این شهر را تحت سیطره کامل خود گرفته و از وجود ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ ارتش سوریه و متحدانش در حال پیشروی سریع در شهر داریا در ریف دمشق هستند تا این شهر را تحت سیطره کامل خود گرفته و از وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند.

یک منبع نظامی ارتش سوریه در داریا به خبرنگار فارس گفت: نقشه عملیاتی سوریه برای آزادسازی داریا بر تلاش برای جداسازی این شهر به 2 بخش شرقی و غربی است تا ارتباط بین تروریست‌های این شهر را قطع کنند.

این منبع گفت: نیروهای ارتش سوریه و متحدانش از سمت جنوبی داریا یعنی از شهر صحنایا اقدام به پیشروی کرده تا خود را به نیروهای مستقر در شمال داریا یعنی منطقه الجمعیات و داور الباسل در عرض 400 متری جبهه داریا برسانند.

وی افزود: با ملحق شدن نیروهای ارتش سوریه به یکدیگر خط فاصلی به عرض یک و نیم کیلومتر بین شرق داریا و غرب آن ایجاد می‌شود و بدین ترتیب با تنگ شدن عرصه بر تروریست‌ها موضع دفاعی آنها تضعیف و کار پایان دادن به حضور آنها در شهر تسهیل می‌شود.

منبع نظامی با اشاره به اینکه صفوف تروریست‌های داریا در آستانه فروپاشی است، گفت: از همین رو برخی سرکرده‌های گروه‌های تروریستی در جمع عناصر خود در خطوط مقدم نبرد حاضر شدند تا به آنها روحیه داده و از بن بست خلاصی دهند که در نهایت برخی از آنها به هلاکت رسیدند.

این منبع نظامی گفت: یکسره شدن نبرد داریا تا حد قابل توجهی عملیات میدانی در غوطه غربی دمشق را محدود خواهد کرد و بدین ترتیب نیروی ارتش سوریه صرف نبرد در دیگر مناطق خواهد شد.

منبع: فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها