امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163837
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 486
رائفی پور:
استاد علی اکبر رائفی پور در پی جنجال های اخیر علیه استاد دکتر حسن عباسی و بازداشت ایشان نوشت: به عنوان یک ارتشی زاده می گویم: با توجه به شناختی که از جناب عباسی وجود دارد قطعا منظور ایشان ، آنچه برداشت شده نبوده است ، کما اینکه در نامه عذر خواهی ایشان به امیر سرلشگر صالحی نیز بوضوح به آن اشاره شده است.

رائفی پور:

به گزارش پیروان مـوعـود؛استاد علی اکبر رائفی پور در پی جنجال های اخیر علیه استاد دکتر حسن عباسی و بازداشت ایشان نوشت: به عنوان یک ارتشی زاده می گویم:
با توجه به شناختی که از جناب عباسی وجود دارد قطعا منظور ایشان ، آنچه برداشت شده نبوده است ، کما اینکه در نامه عذر خواهی ایشان به امیر سرلشگر صالحی نیز بوضوح به آن اشاره شده است.
سوال اساسی اینجاست چرا باید سخنی که 6 سال پیش بیان شده و در طی این سالها که مشمول مرور زمان بوده، در چنین برهه ای رسانه ای گردد؟
کش دادن این ماجرا بازی در زمین دشمن است.
بارها عرض نموده ام در حوزه نظامی و امنیتی یکی از اصلی ترین استراتژی های دشمن در پسا برجام اختلاف افکنی بین ارتش و سپاه است.
پوشش گسترده خبری این ماجرا و حمایت های امروز امثال BBC و VOA یقینا از حب ارتش نیست،از بغض انقلاب است.

ارتشی و سپاهی که هردو بالهای قدرتمند سیمرغ نظام اسلامی هستند که سایه قدرت، عزت و همت مردم مسلمان ایران را بر کرکس های تکفیری و صهیونیست از خلیج عدن تا سوریه انداخته است.
مبادا کاری کنیم که "دشمن شاد" شویم!

دستتان به قبضه شمشیر و چشمتان به دهان فرمانده باشد تا فتح خیمه صفین فقط 10 ضربه شمشیر باقی است.

آخرین اخبار
پربازدید ها