امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163867
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 366
به گزارش «پیروان موعود»، این وکیل کویتی در طرح دادخواست خود در خصوص اخراج سفیر ایران از این کشور و تروریستی خواندن حزب الله، به احکام ...

به گزارش «پیروان موعود»، این وکیل کویتی در طرح دادخواست خود در خصوص اخراج سفیر ایران از این کشور و تروریستی خواندن حزب الله، به احکام دادگاه تجدیدنظر این کشور در پرونده موسوم به گروهک «عبدلی» استناد جسته است که طی ان احکام اعدام و حبس ابد علیه متهمان صادر شد.

العنزی وکیل کویتی در اقامه دادخواست خود  با اتهام زنی به ایران مدعی شده است: علیه متهمان پرونده گروهک عبدلی ثابت شده است که به صورت عمدی مرتکب اعمالی نظیر «ورود و انبار مواد منفجره، سلاح و مهمات به کویت»، آموزش استفاده از آنها در اعمال غیرقانونی و جاسوسی برای ایران و حزب الله به هدف اشاعه رعب و وحشت و فتنه افکنی در این کشور شده اند که وحدت و امنیت  کویت را هدف قرار داده است.

وی در ادامه ایران و حزب الله را به حمایت از تروریست ها و اعمال تروریستی در این کشور متهم کرد و مدعی شد: امتناع دادگاه اداری کویت از صدور حکم در خصوص اخراج سفیر ایران و تروریستی خواندن حزب الله، تصمیمی منفی بوده و اعتراض علیه آن جایز است.

وکیل تحت حمایت عربستان سعودی همچنین سفارت ایران در کویت را به در پیش گرفتن سیاست سلبی در قبال این کشور و خاک این کشور متهم کرده است.

از طرف دیگر دادگاه کیفری کویت به ریاست مستشار احمد الیاسین، پرونده عبدالحمید دشتی نماینده شیعه پارلمان این کشور در خصوص موضوع اهانت به عربستان سعودی را برای صدور حکم به ۲۸ سپتنامبر آینده موکول کرد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها