امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163886
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 288
به گزارش پیروان مــوعــود،در آستانه سالگرد جنگ ۳۳ روزه و پیروزی حزب الله در برابر رژیم صهیونیستی کمال خرازی  اظهار داشت: بحث مقاومت امری است که ...

به گزارش پیروان مــوعــود،در آستانه سالگرد جنگ ۳۳ روزه و پیروزی حزب الله در برابر رژیم صهیونیستی کمال خرازی  اظهار داشت: بحث مقاومت امری است که با پوست و گوشت خودمان آن را لمس کردیم، آنچه که داریم نتیجه مقاومت است.

وی ادامه داد: چه در طول انقلاب که با مقاومت بود که پیروز شدیم چه در طول جنگ و چه در دوران بعد از آن که در برابر توطئه ها و فشارهایی که نسبت به کشور ما وارد آوردند مقاومت و ایستادگی کردیم و توفیق یافتیم.

وزیر اسبق امور خارجه کشورمان تصریح کرد: نمونه آنچه گفتم مقاومت حزب الله است، اینکه یک گروه شیعه لبنانی چگونه توانست در برابر اسرائیل که تا دندان مسلح هم بود ایستادگی کند و از سرزمین خودش دفاع کرده و آن را از لوث وجود آنها پاک کند، از نکات عبرت آموز است.

 خرازی افزود: این نشان دهنده این است که مقاومت در واقع کلید پیروزی است و به همین دلیل است که این همه فشار و توطئه علیه حزب الله و جبهه مقاومت وارد می شود. در واقع برای این که می خواهند این سلاح را از نیروهای مقاومت بگیرند.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اینکه ما افتخار می کنیم به اینکه کشور ما پشتیبان مقاومت است، افزود: ما به نیروهای مقاومتی که در منطقه حضور دارند افتخار می کنیم به خصوص به حزب الله لبنان.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما همچنان از مقاومت چه شیعی باشد، چه اهل تسنن حمایت می کنیم و مسلما در حد توان مان به این مسیر ادامه خواهیم داد و این امر مبرهنی است که بر کسی پوشیده نیست.
 

منبع: مهر

آخرین اخبار
پربازدید ها