امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163905
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 337
به گزارش پیروان مــوعــود ، آیت الله عبدالامیر قبلان نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته که در ساختمان این ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، آیت الله عبدالامیر قبلان نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته که در ساختمان این مجلس در بیروت برگزار شد، گفت: مسلمانان و اعراب باید علیه تروریسم تکفیری در سوریه، عراق، یمن، لیبی و مصر بسیج شوند و برای یک ابزار مناسبت که بتواند جلوی گسترس این پدیده را گرفته، منابع مادی و معنوی آن را خشک کرده و از خونریزی جلوگیری کند، به توافق نظر دست یابند.

 وی افزود: رهبران کشورهای عربی و اسلامی نیز باید برای پایان بحران بحرین که با اقدامات سرکوبگرانه نظام علیه علما و گروه های انقلابی مردمی در حال پیچیده تر شدن است، وارد عمل شوند. از دولت بحرین می خواهیم از تصمیم های ظالمانه خود علیه معارضان مسالمت آمیز تجدید نظر کند تا بحرین از این تونل تاریک خارج شود.

این عالم لبنانی درباره اوضاع این کشور نیز تصریح کرد: لبنان تنها کشوری است که توانست اشغالگران صهیونیستی را از خاکش اخراج کند و توطئه های آن را به فضل همبستگی ملت، ارتش و مقاومت خنثی سازد. این کشور با وجود مساحت کوچکی که دارد تروریسم تکفیری را له کرده است.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها