امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163906
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 253
به گزرش پیروان مــوعــود، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعتراف کرد که ادعایش درباره فیلم مربوط به هواپیمایی که ۴۰۰ میلیون دلار پول ...

به گزرش پیروان مــوعــود، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعتراف کرد که ادعایش درباره فیلم مربوط به هواپیمایی که ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد را به ایران منتقل کرده، اشتباه بوده است.

 دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پیامی در توییتر اذعان کرد که هواپیمای زندانیان آمریکایی در تهران را با هواپیمای انتقال ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد به ایران، اشتباه گرفته است.

ترامپ روز چهارشنبه در سخنانی در جمع طرفدارانش در پورتلند مدعی شده بود که در یک فیلم ویدئویی، هواپیمای کوچکی نشان داده شده است که روی باند فرودگاه می نشیند و پول ها از آن خارج می شود و هدف ایران از انتشار این فیلم، شرمسار کردن آمریکا بوده است.

ترامپ در ادامه این پیام نوشت: در فیلمی که مشاهده کردم ظاهرا نشانه‌ای از تخلیه پول نبوده بلکه این فیلم ۳ زندانی آمریکایی آزاد شده از ایران را نشان می داده است که در فرودگاه ژنو پرواز خود را تغییر داده‌اند.

ترامپ در توییتر افزود: هواپیمایی که در تلویزیون دیدم، هواپیمای زندانیان آزاد شده در ژنو سوئیس بوده نه هواپیمایی که ۴۰۰ میلیون دلار پول را به ایران برده است.

منبع: تسنیم

برچسب ها: ایران,ترامپ
آخرین اخبار