امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16392
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دقایقی پیش در اجتماع عظیم منتظران ظهور در محل میدان شهدای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دقایقی پیش در اجتماع عظیم منتظران ظهور در محل میدان شهدای مشهد با بیان اینکه غیر از خدا هیچ کس زمان دقیق فرج و ظهور امام عصر(عج) را نمی‌داند، اظهار داشت: اگر استکبارستیزی در دنیا حاکم نشود، امام عصر(عج) نیز ظهور نخواهند کرد.

وی ظهور امام زمان(عج) را دارای مقدماتی دانست و بیان داشت: اگر قرار بود امام زمان(عج) بدون هیچ‌گونه مقدمه‌ای ظهور کنند، نیاز به سپری شدن این همه سال نبود و ایشان از همان روز اول این کار را انجام می‌دادند و این همه خونریزی‌های نابکارانه دنیا را فرا نمی‌گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در همین راستا معلوم می‌شود این ظهور مقدمه‌ای می‌خواهد و باید این امر در بین مردم محقق شود.

وی با بیان اینکه در این مسیر تنها انتظار شعاری و روانی درست نیست، عنوان داشت: باید راه بیافتیم و سفره استکبار را از جهان جمع کنیم.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: باید برای بشری که فکر می‌کند نهاد استکبار یک نهاد ابدی بر روی کره زمین است، پرچمی بلند شود که استکبار ابدی نیست.

وی اظهار داشت: انتظار شعاری، روانی و اعتقادی زمانی ارزش دارد که دنبال امام زمان(عج) راه بیافتیم و دنیا انگیزه استکبارستیزی پیدا کند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه هیچ جریان سیاسی نباید در این نظام، استکبارستیزی را از ما بگیرد، تاکید کرد: انتظار باید جدی باشد و انتظار جدی در خط استکبار ستیزی است.

وی خاطرنشان کرد: عامل غیبت امام زمان(عج) خود ما هستیم و تا ما استکبارستیزی را در دنیا حاکم نکنیم ایشان ظهور نخواهند کرد.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به اجتماع عظیم منتظران ظهور که هر سال در صبح نیمه شعبان در میدان شهدای مشهد برگزار می‌شود، عنوان داشت: این حرکت که هرساله در مقابل گنبد منور امام رضا(ع) صورت می‌گیرد، نمایه‌ای از انتظار عملی است.

انتهای پیام/70002/ج40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها