امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163929
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 278
به گزارش «پیروان موعود»، روزنامه انگلیسی «اینترنشنال بیزنس تایمز» در مقاله ای با عنوان «شیخ نمر النمر: عربستان ...

به گزارش «پیروان موعود»، روزنامه انگلیسی «اینترنشنال بیزنس تایمز» در مقاله ای با عنوان «شیخ نمر النمر: عربستان پیکر این رهبر شیعی پس از گذشت هشت ماه اعدام توقیف کرده است» آورده است: آل سعود پیکر آیت الله «شیخ نمر باقر النمر» را که در اوایل سال جاری اعدام کرده، به خانواده اش تحویل نداده است.

«اورلاندو کراوکروفت» در این مقاله به نقل از «محمد النمر» فرزند شیخ شهید آورده است که مقامات سعودی بارها با تحویل پیکر شیخ نمر به خانواده اش مخالفت کردند و مدعی شدند که وی را دفن کردند؛ اما مقامات نپذیرفتند که مکان دفن وی را فاش کنند.

این نویسنده انگلیس نوشت: النمر نقش مهمی در تظاهرات 2011-2012 میلادی در منطقه شیعه نشین الشرقیه در عربستان ایفا کرده است.

در این مقاله به واکنش های وحشیانه پس از اعدام النمر اشاره شده و آمده است که اینگونه اقدامات و ملاحظات سیاسی برای خانواده النمر مهم نیست، زیرا آنها به تحویل پیکر النمر و خاکسپاری شایسته وی می اندیشند.

در همین راستا،«محمد النمر» می گوید که این وضعیت برای خانواده ام سخت است، زیرا می پرسیم چه اتفاقی قبل و بعد از اعدام برای پدرم رخ داده است و ما احساس ناامید دارد، زیرا احترام لازم را که شایسته وی به عنوان یک انسان است، ارایه نکردیم.

این نویسنده به مخالفت سفارت عربستان در لندن برای پاسخ درباره این مسئله اشاره و افزود: منطقه ریاض برای مخفی کردن پیکر شیخ نمر امکان ندارد برای نگرانی و ترسش از اعتراض های خشگمین در قطیف یا مکان دیگر باشد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها