امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163942
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 250
به گزارش پیروان مــوعــود، منطقه جنوب غربی شهر حلب در معرض حمله شدید گروه‌های تروریستی است که این امر باعث شد تا ارتش سوریه و نیروهای مقاومت دو ...

به گزارش پیروان مــوعــود، منطقه جنوب غربی شهر حلب در معرض حمله شدید گروه‌های تروریستی است که این امر باعث شد تا ارتش سوریه و نیروهای مقاومت دو دانشکده تسلیحات و توپخانه را تخلیه کرده و در خطوط دفاعی جدیدی موضع بگیرند.

همزمان ارتش سوریه جنوب غربی شهر حلب را منطقه نظامی باز اعلام کرد.

درگیری‌های شدید در جبهه «تسلیحات» و «الراموسه» در پی هفتمین حمله گروه‌های مسلح در روزهای اخیر از سرگرفته شد. این حمله گروه‌های مسلح بعد از دریافت پشتیبانی از گروه‌های تکفیری در مرز ترکیه و شهر ادلب صورت گرفت.

یک خبرنگار میدانی در شهر حلب گفت: با وجود تهدید گروه‌های تروریستی علیه ساکنان محله‌های «الحمدانیه» و «الاکرمیه» و «الاعظمیه» در غرب شهر حلب، این محله‌ها در امنیت به سرمی‌برد و جای نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: عقب نشینی ارتش به نقاط معین به معنای وجود خطری برای شهر حلب نیست بلکه درگیری هم اکنون برای شکستن محاصره عناصر مسلح است. ارتش سوریه و هم پیمانانش بزودی کار را یکسره خواهند کرد.

در همین حال، یک کارشناس نظامی گفت: حمله شدید کنونی گروه‌های تروریست از جبهه جنوب غربی شهر حلب حمله‌ای با حمایت خارجی است که افسران و عناصر اطلاعاتی خارجی آن را طرح ریزی می‌کنند؛ اما در میدان نبرد، نیروهای دلاور ارتش و هم پیمانانشان تروریسم را زیر پا له خواهند کرد، حال هرچه می خواهند حملات و وحشیگری آنها افزایش یابد.

وی تاکید کرد: عملیات رزمی در اوج خود قرار دارد و پایان نخواهد یافت و تلاش برای بازپس گیری مواضعی که گروه‌های تروریست وارد آن شدند، در جریان است.
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها