امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163951
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 274
به گزارش «پیروان مــوعــود »، نیروهای ویژه حزب الله لبنان از «گردان رضوان» وارد منطقه الحمدانیة در غرب شهر حلب شدند.این اتفاق ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، نیروهای ویژه حزب الله لبنان از «گردان رضوان» وارد منطقه الحمدانیة در غرب شهر حلب شدند.

این اتفاق پس از آن روی داد که ائتلاف تروریستی جیش الفتح، متشکل از 22 گروه بزرگ و کوچک، یک هفته پس از عملیات وسیع، موفق شدند بامداد امروز محاصره شهر حلب را از قسمت جنوب شهر به طور محدود و شکننده بشکنند.

نیروهای گردان رضوان خود را برای انجام عملیات بازپسگیری برخی از مناطق اشغال شده در «الراموسه» واقع در جنوب غرب شهر حلب آماده می‌کنند.

گروههای تروریستی صبح امروز با حملات سنگین تاحدودی محاصره همرزمانشان در شرق شهر حلب را شکستند و به صورت محدود وارد منطقه شوند.

علی رغم شکسته شدن محاصره تروریستها، مناطق تحت نفوذ ارتش از جمله «الحمدانیة» در امنیت کامل است و خطری اهالی منطقه را تهدید نمی کند.

در حال حاضر نیروهای مقاومت در بخشهای مهمی از جنوب شهر حلب از جمله «جنوب و شرق الراموسة»، کارخانه سیمان در شرق الراموسة، العامریة در شمال غرب الراموسة و منطقه «606» تسلط کامل دارند و تمام راه ارتباطی تروریستها تا مرکز شهر حلب را رصد می کنند.

در حال حاضر تجهیزات نظامی و کمک های لجستیکی از طریق مزارع ملاح (شمال شهر حلب) برای نیروهای سوری و مقاومت انتقال داده می‌شود.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها