امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163959
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 279
به گزارش «پیروان مــوعــود »، حجت الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق روز شنبه در مراسم اربعین شهید سید صالح ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، حجت الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق روز شنبه در مراسم اربعین شهید سید صالح البخاتی در حضور نیروهای بسیج مردمی عراق خواستار انقلاب اداری علیه مفسدان شد و به استانداران پیشنهاد داد در استان های خود برای زنده نگه داشتن یاد شهدا، موزه شهدا تاسیس کنند.

وی افزود: دشمنان از فرهنگ شهادت در میان ما هراس دارند و تلاش می کنند ما را نیز از این فرهنگ بترسانند، اما بارو ما این است که شهید زنده است و شهادت حیات است و چنین امتی یک امت آزاد و مستقل است.

رئیس مجلس اعلای اسلامی گفت: حال که قتل و کشته شدن نمی تواند ما را بترساند، پس دشمنان با چه سلاحی می خواهند با ما پیکار کنند و بر ما پیروز شوند؟ چون ما امتی هستیم که با فرهنگ شهادت و تکیه بر ارزش های خود، شکست ناپذیر و زنده هستیم و از سرزمین و مقدسات خود دفاع می کنیم.

وی در بخش دیگر از سخنان خود از استاندار و اعضای شورای شهر میسان و شهرداری ها خواست بنای یادبودی برای شهید سید صالح البخاتی و دیگر فرماندهان شهید استان بسازند و تمام استان های دیگر نیز این طرح را تکرار کنند تا شهدا در میان ما حاضر باشند و خیابان ها و کوچه های ما نیز به نام آنها باشد و در هر استانی برای آنها و به یاد آنها موزه ای تاسیس شود تا خاطرات و آثار شهدا در این موزه ها جمع شود.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها