امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164053
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 222
به گزارش پیروان مــوعــود؛ نیروهای دموکراتیک سوریه موفق شدند در ادامه پاکسازی مناطق مرکزی شهر «منبج» منطقه «التبه» را پاکسازی ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ نیروهای دموکراتیک سوریه موفق شدند در ادامه پاکسازی مناطق مرکزی شهر «منبج» منطقه «التبه» را پاکسازی کنند.

نیروهای کرد همچنین توانستند در ادامه عملیات میدان زمین را از وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند؛ نیروهای کرد در حال حاضر تلاش می کنند با عقب راندن تروریست‌های داعش کنترل میدان «الشتل» را در دست گیرند.

درگیری‌ها در حومه این میدان شدید گزارش شده و منابع میدانی می گویند این میدان راهبردی از لحاظ نظامی ساقط شده محسوب می شود.

درگیری‌ها در مرکز شهر و منطقه مرکز امنیتی به شدت ادامه دارد؛ نیروهای کرد در این محور نیز پیشروی‌های محسوسی داشته اند.

در حومه شرقی مرکز شهر هم درگیری‌های بسیار شدید در منطقه «الجوره» و بازار شنبه به شدت ادامه دارد و نیروهای دموکراتیک سوریه در حال پیشروی هستند.

در شمال مرکز شهر نیز نیروهای کرد در حال پیشروی به سوی منطقه راهبردی «السرب» هستند. این منطقه در مسیر ارتباطی جرابلس واقع شده است.

در حال حاضر درگیری‌های شدیدی در خیابان‌های «قنبور، برید و بازار المغطی» بین دو طرف در جریان است.

برخلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها برخی مناطق مرکزی شهر منبج هم چنان آلوده به عناصر تروریستی داعش است. بیش از 94 درصد شهر از وجود تروریست‌ها پاکسازی شده است.

تحولات میدانی در شهر منبج نشان می دهد تروریست‌های داعش به پایان خط نزدیک شده‌اند و نفس‌های آخر را در این شهر می کشند.

تروریست های داعش در منطقه بسیار کوچک در مرکز شهر منبج محاصره شده اند و آنها فقط در دامنه چند صد متری می توانند واکنش نشان دهند.

منبع: فارس

برچسب ها: داعش,حلب,سوریه
آخرین اخبار