امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 23
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164057
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 166
به گزارش پیروان مــوعــود؛ ولد الشیخ گفت: طولانی شدن گفت وگوها به خاطر یمنی هاست ٬ ما خواستار حل فوری این بحران٬ امروز به جای فردا هستیم. ولد الشیخ ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ ولد الشیخ گفت: طولانی شدن گفت وگوها به خاطر یمنی هاست ٬ ما خواستار حل فوری این بحران٬ امروز به جای فردا هستیم.

ولد الشیخ در نشست مطبوعاتی روز گذشته خود گفت: دوره بعدی مذاکره به حمایت از گفت وگوهای یمنی برای دستیابی به راه حل فراگیر اختصاص دارد وهر یک از طرف های یمنی بر پایبندی خود به اصول حل بحران تاکید کردند.
وی در پاسخ به اتهام جانبداری از برخی طرف ها گفت: میانجی گر بین المللی می خواهد راه حلی ارائه بدهد که همه طرف ها از آن راضی باشند ٬ میان جانبداری وبی طرفی فرق وجود دارد ٬ ما گفت وگوها را بر اساس اصول مورد توافق پایه گذاری می کنیم نه چیز دیگری. من از مردم یمن جانبداری می کنم.

ائتلافی متشکل از برخی کشورهای عربی به سرکردگی عربستان از فروردین سال 94 حمله به یمن را آغاز کرد تا عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی را به قدرت بازگردانند. این حملات هزاران غیرنظامی را در یمن به خاک و خون کشیده و باعث ویرانی بیشتر زیرساخت های یمن شده است.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار