امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164058
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 178
به گزارش پیروان مــوعــود؛ سفارت آمریکا در آنکارا به شهروندانش در ترکیه هشدار داد دولت این کشور می‌تواند تحت وضعیت فوق‌العاده‌ای که ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ سفارت آمریکا در آنکارا به شهروندانش در ترکیه هشدار داد دولت این کشور می‌تواند تحت وضعیت فوق‌العاده‌ای که اعلام کرده، شهروندان آمریکایی را به مدت 30 روز بازداشت کنند.

به نوشته خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» سفارت ایالات متحده در ترکیه با ارسال پیغامی به اتباع آمریکایی از آنها خواست هوشیار باشند زیرا آنکارا می‌تواند در صورت مجرم شناختن یک آمریکایی، وی را به مدت 30 روز بازداشت کند.

در این پیام آمده است: «اولین دستور صادر شده از سوی دولت ترکیه تحت حالت فوق‌العاده، افزایش مدت بازداشت بدون محکومیت از 4 روز به 30 روز است.»

سفارت آمریکا از اتباعش در ترکیه خواست تا در صورت بازداشت یا دستگیر شدن، از پلیس یا نگهبانان زندان بخواهند تا مراتب را به آن سفارتخانه یا سرکنسولگری اطلاع دهد.

این سفارتخانه همچنین از شهروندان آمریکایی خواست تا همواره مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشند زیرا پلیس ترکیه می‌تواند در صورت عدم ارائه این مدارک از سوی فرد بازخواست شده، او را بازداشت کند.

منبع: فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها